| Lorelei2002 a întrebat:

Am 15 ani si am o relatie de 1 an cu un baiat de 20 de ani.Ce parere aveti despre relatia noastra? Credeti ca ar trebui sa-l prezint parintilor? Dar imi este frica cum ar reactiona cand l-ar vedea, avand in vedere varsta lui. Este un baiat exceptional, cuminte, sensibil, introvertit, un romantic incurabil, bun. Nu mi-a pus niciodata intr-un an de relatie mana pe fund sau pe sani, iar cand l-am intrebat de sex, a zis ca ma asteapta oricat va fi nevoie si ca nu ma va insela niciodata( el estre virgin si eu la fel). Ar trebui sa continui aceasta relatie?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Mai rar asa baiat ca el, de ce sa nu continui nu vad nimic rau in asta

4 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Prezinta-l parintilor atunci.

| sylviu3777 a răspuns:

Nu stiu,

| Mamba29 a răspuns:

Parerea mea este ca relatile de genul asta nu prea au cum sa reușeasca...La varsta ta poti fi usor naiva si cred ca mai bine te concentrezi pe studii, ce om vrei sa devii in viitor, sa-ti pereci timpul cu oamenii de varsta ta, sa ai diverse activitati, poate un sport ceva..Esti la varsta la care trebuie sa te descoperi si o alta persoana iti poate influența comportamentul, dorintele. Profita de acesti ani minunati!

| elanana a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana faci 18rolling on the floor