| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si imi place de un baiat.

Sunt noua in scoala in care sunt acum.
Sunt clasa 8 m-am transferat.
Sunt in clasa cu el.Se uita mereu la mine.
Mi-a zis ca cineva din clasa 7 mi-a cerut nr.
Si eu am zis ca nu-i dau nici un numar sa dea la ala din a 7-a la care face el "dar mie mil dai?"
Eu am zis ca nu stiu.
Si am scris numarul pe o foaie si i l-am dat si ma bufnit rasu, la care el face "da da sigur e numarul tau, razi nu e al tau" la care ii zic eu "na telefonul meu si uitate sa vezi ca e al meu" s-a uitat.
El mie nu mia dar numarul lui l-am luat eu de la o colega.
Cand ma uita la el imi face cu ochiu.
Ieri a vrut sa dea cu palma la fundu meu, dar s-a prefacut.
Edera (o colega) m-a impins in bratele lui si am cazut peste el, la care el o face proasta pe Edera si se intoarce la mine si zambeste.
Ii place sa ma enerveze si sa ma supere.
Ma mai tachineaza!
Ieri mi-a zis ceva! Stateam pe scaun iar el statea in picioare in spatele meu.Ma ridic nervoasa la el si zic"tie chiar iti place sa ma enervezi" nu mai stiu exact ce a zis dar a zis"ca si tu ma enervezi".

Ce inseamna?
Dau funda!:d

Răspuns Câştigător
| mikey06982 a răspuns:

Hmmm...te place,cu siguranta,se zice ca baietilor le plac fetele atunci cind sunt nervoase, pentru ca sunt mai atragatoare, nu-ti fa griji pentru acea replica, nu inseamna nimic, a fost o replica de care chiar singur nu si-a dat seama de ce a spus-o big grin

| DeDiiDeDii a răspuns (pentru mikey06982):

Mersi:*

| mikey06982 a răspuns (pentru DeDiiDeDii):

Nu-i pentru ce... FUNDITA?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca te place, replica ce ti a dat-o,, ca si tu ma enervezi,, e doar asa de vrajeala, tipul te place garantat

| IMC90 a răspuns:

Avand in vedere ca reptilienii formau o civilizatie ce astazi se releva la nivel spiritual prin puterea mass-mediei de a hipnotiza pe oricine, iti induc la nivel de aura energetica faptul ca baietii se uita la tine, nu in decolteul si la kuurul tau. Te bombardeaza acum energetic precum Moise l-a bombardat pe Iernorin Valaoteanu in Galea Galileei.

| DeDiiDeDii a răspuns (pentru IMC90):

Nu inteleg nimic din ce ai zis scuze.
Totusi mi se pare interesant raspunsul tau.
Mersibig grin

| neutrino a răspuns:

Putin prostuta, suficient pentru ca baiatul sa te poata pacali usor.

| DeDiiDeDii a răspuns (pentru neutrino):

Adica?

| DeDiiDeDii a răspuns (pentru neutrino):

Nu ti-a zis nimeni sa ma faci proasta!

| neutrino a răspuns (pentru DeDiiDeDii):

Daca te uiti bine la ce ai scris si cum ai scris, ai sa realizezi ca nu eu te-am facut proasta. Eu doar am constatat.

| KlaudyaPussy a răspuns:

Cred ca te place big grin