| Karina_2093 a întrebat:

Buna am 15 ani si joc un joc de baiet, metin2 ro.Am cunoscut un baiat de 23 de ani si mi-a furat inima.Nu stiu ce sa fac sa il intreb daca vrea sa fie cu mine sau nu. El e mult mai mare iar eu nu am facut niciodata primul pas. Ce sa fac? Un raspuns rapid va rog

5 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Las'o balta. raspuns rapid. raspuns lung: metin 2 e naspa. metin e naspa. plus ca nu e joc de baieti, joaca toate sexele. plus ca, cat ccreier ai in capu ala incat sa iti placa de unu dintr'un joc? omg, copii din ziua de azi...

| anaaa13 a răspuns:

Sa faci primul pas, prinde curaj si spune-i ce simti happy.

| Rares20funde a răspuns:

Nu te cheama cumva FanKarinna? Sa imi dai mesaj pe privat daca tu esti si da-mi mesaj si daca nu estibig grin

| cristiiiiiii a răspuns:

Numai mie imi zice una ca ii place freza mea din metin si ca s-a indragostitrolling on the floor))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca sa-l lasi pe el sa faca primul pas si nul intrba nimic doar ca lucrurile vin de la sine nu trebuie inpuse