| ImAgirl a întrebat:

am 15 ani si jum si nu am avut nici un prieten pana acum ( se subintelge ca nu am avut parte de primul sarut)

sa zicem ca as incepe o relatie cu un baiat si el m-ar intreba daca am mai avut prieten si eu i-as spune nu. 1.Ar rade de mine? :-s

Si ink ceva ...nu stiu cum de nu mi-am facut pana acum si nici nu am in plan, toata lumea imi zice ca's draguta, dar eu sunt genul de amica ca sa spun asa, de ex am o prietena, pe ea o place un tip care sta in alt judet si il am si eu in lista iar acesta imi destainuie tot, spune ca o place frt mult, ba chiar imi zice unele declaratii ca sa pun asa pe care ar trebui sa i le zica ei dar nu are curaj ( in fine asta nu are importanta, am vrut doar sa subliniez faptul ca tti ma vad ca pe o amica) eu sunt genul de fata mai serioasa si ii ignor pe cei care fac asa la misto. Imi place un baiat din liceu dar... dp ce am pus cateva intrebari pe TPU am realizat ca nu se merita :(( desi imi place foartee mult va trebui sa renunt uitati-va aici ca sa intelegeti despre ce baiat este vb :D

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/am-si-eu-o-problema-no rmal-ca-este-despre-baieti-deci-imi-place-de-un-baiat-de -la-liceu-este-cu-un-an-mai-mare-il-vad_1/

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/am-fost-o-proasta-cu-p -mare-baiatu-ala-de-care-va-ziceam-in-intrebarile-anteri oare-se-da-la-toate-fetele-din-scoala_1/

2.credeti ca ar trebui sa renunt? merita sa lupt? il plac frt mult si nu as vrea asa ceva :((

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu stai calma si cand iti vine vremea sa ai gagic o sa ai

| JustThat a răspuns:

thinking
Daca te intelegi bine cu tipul si crezi ca e de incredere sau ceva spune-i ca n-ai mai avut prieten. Acum depinde... El vrea sa fie cu tine?