| GreenDay_6142 a întrebat:

am 15 ani si nu mi-a venit prima mestruatie,. problema este ca ma masturbez, nu stiu de ce, e o placere. problema e ca imi tot curge sperma dar nu cand ma masturbez pe parcursul zilelor. Si tot imi curge in fiecare zi in continuare nu se mai opreste, va rog ce as putea face?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pai esti fata sau baiat? Ori esti neutru?
Presupun ca esti fata, stai linistita! Ca nu e sperma! E secretie vaginala! La varsta ta ar trebui sa stii! rolling eyes Stiu, si femeile pot ejacula, insa in nu stiu ce conditii, si subliniez, FEMEILE, insa despre asta afli mult mai tarziu!
Bafta@!

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu e sperma laughing
sperma au doar baietii
se numeste secretie vaginala.
ar putea sa iti vina si de aceea iti curge. stai lin toate fetele/femeile au asa ceva.

| alylove15 a răspuns:

Sperma? cum dracu sa iti curga sperma daca esti fata sau daca esti baiat cum sa iti vina menstruatia.
Doamne fat-o tie nu iti curge sperma... poate sa fie doar un semn ca in curand iti va veni mentruatia.

| anaservic a răspuns:

Esti fata si ai sperma?laughing)))))) rolling on the floor aia e secretie, e ceva f normal...

| Millis a răspuns:

E secretie vaginala.

| fluturascolorat a răspuns:

Esti fata sau baiat? In primul rand,daca esti fata nu ai sperma, iar daca esti baiat nu ai mentruatie.laughingCe ai vazut tu pe chilot, daca esti fata, este un lichid care lubrifiaza vaginul.