| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 16 ani si am pana intr-un metru 60.
As vrea sa fiu mai inalta.
Parintii mei nu sunt foarte inalti. Tata este mai inalt ca mama dar nu mult.
Sunt cat mama momentan.
Credeti ca voi mai creste? Voi fi cat tata sau mai inaltaaa? ♥ laughing
Pup :*

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Pentru ce să fii mai inaltă? Fetele scunde sunt cele mai drăguţe.
Invaţă să te iubeşti şi să te accepţi aşa cum eşti.
O zi bună!

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu,imi pare rau dar nu mai cresti, fetele in general se cam opresc din crescut in jurul varstei de 15 ani, asa cum barbatii ar vrea sa aiba ceva mai mult in pantaloni, si fetele au diferite dorinte, dar fiecare trebuie sa ne multumim cu ce ne-a dat natura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea cred ca vei mai creste insa cu cine vrei sa semeni inalta daca zici ca parintii tai nu-s prea inalti? happy