| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 16 ani si sanii medii. Mi-au crescut pana la un anumit punct, iar de cateva luni nu mai dau nici un semn de marire. Poate fi din cauza ca dorm foarte des pe ei? Sau pentru ca partenerul imi musca sfarcurile? Va rog dati-mi un raspuns cat mai iute si ce as putea face ca sa se mareasca?

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Sanii, cresc pana la o perioada de timp. Sutientul iti poate oprii dezvoltarea sanilor, de aceea este indicat ca in persioada pubertatii sa nu purtam sutien! Faptul ca partenerul tau, te musca de sfarcuri, nu iti influenteaza absolut deloc dezvoltarea sanilor,,

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la muscatura e problema. Scapa aer.

| Demonull a răspuns (pentru suntserios):

Esti serios tarerolling on the floor Buna asta! happy

| SentimentalConsil a răspuns:

Sani iti cresc pina la varsta de 20-22 de ani, depinde si de organismul fiecarei fete, iti poti face masaj seara si dimineata daca esti nemultumit dar eu zic sa lasi natura sa lucreze

| Demonull a răspuns:

Mama am auzit sute de fete '' nu imi mai cresc sanii!'' o sa iti creasca draga stai linistitaa! ai 16 ani..mai ai timp!

| Kristelle a răspuns:

Slabitul brusc, iti micsoreaza sanii si viata sexuala iti poate modifica aspectul sanilor.