| rares32 a întrebat:

Am 16 ani, sunt virgin, am o prietena de jumatate de an, si ea e virgina. Vrem sa incepem treptat viata sexuala, si iubita mea vrea sa imi faca oral. Acum am doua intrebari: ar trebui sa folosim prezervativ (amandoi suntem virgini deci nu cred ca se pune problema de boli sexuale)? si una pentru baieti, ce fa satisface mai mult, o partida de sex sau un sex oral?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Va cam grabiti, plus ca tu esti dispus sa primesti, dar nu esti dispus sa dai!
Ar trebui sa te gandesti si la placerea ei, nu numai la a ta!
Asta e motivul pentru care sexul trebuie facut initial, folosindu-ti capul de pe umeri...no offense!
Sa fii constient ca un lucru odata facut, atrage un altul, o necesitate odata indeplinita creeaza o alta si uite-asa o sa va treziti ca faceti sex din curiozitate si nu veti stii nici voi cum de s-a intamplat!
Bineinteles si in mod obligatoriu veti folosi prezervativ, indiferent ce fel de sex va trece prin minte sa abordati.
Desi, raman la parerea mea.
Va grabiti!

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sexul Oral cu Prezervativ e o tampenie.De ce iti mai face, pentru ca nu o sa simti nici o placere. Categoric fara dar eu spun ca sa fie Reciproc, astfel o sa simta si ea mai oki.Fa-i si tu si o sa fie o senzatie unica.

| SefaTa97 a răspuns:

Bună.
Nu toată lumea acceptă să facă sex oral.
Dar dacă v-aţi hotărât să o faceţi, puteţi prima dată cu prezervativ, pentru a evita gustul poate neplăcut. Totul ţine de igiena voastră, şi să nu ejaculezi în gura fetei, că sigur o vei scârbi. Dacă ea îţi face ţie, ar fi frumos ca şi tu să îi faci ei.

| MoxiMonny a răspuns:

Dacă ești virgin e nașpa sexul oral. Vrei să te dezvirginze cu gura? Serios acum... Și boala sexuală o poti avea indiferent daca faci sex sau nu. De ex sida o poti lua daca ai avut contact cu sangele contaminat, hepatita ABC le poti lua daca te-ai sărutat cu un partener contaminat. Si prezervativul trebuie să-l folositi pentruu a nu rămane insarcinata. Și cu virginitatea, daca vrea să-ți facă sex oral probabil n-ai fost primul. Daca esti virgana nu esti sfantă, exista sex anal si oral. Acum eu ti-am zis asta să nu fi 100% pe ea. Nu zic că nu ești primul.

| rares32 explică (pentru MoxiMonny):

Sunt primul, initial ea vroia sa astepte pana la casatorie, dar ne-am apropiat mult si am hotarat ca putem trece la urmatorul pas

| liviu42 a răspuns (pentru rares32):

Fa si tu un 69" sa fie totul okkk Nu fi egoist, e si ea curioasa " sau a mai facut" asa ca ce mai stai pe ganduri, un dus amandoi si la treaba " bafta!

| Yay000 a răspuns:

Faceţi cum credeţi, atâta timp cât nu sunteţi jenaţi big grin.

| Dreams09 a răspuns:

Da cu siguranta trebuie sa folositi prezervativ este cel mai sanatos lucru.
Depinde de fiecare barbat ce il satisface cel mai mult sex oral sau o partida de sex, cel mai frumos si romantic este sa faci dragoste sanatate si fericire va doresc iubitiva mult!