| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 17 ani și iubitul meu are 19 ani ce tehnici să îi folosesc la sexul oral? Imi place să îi fac sex oral il iubesc foarte mult. Odata l-am lăsat sa se termine în gura mea.Il iubesc, nu îl puteam refuza el mi-a propus iar eu am acceptat

32 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai pus si niste sare? Merge cu smantana. Scarbos!

| Atotstiutorul a răspuns:

Deepthroat si multa saliva, poti incerca sa cobori sub testicole, sa il lasi sa te tina de cap sa te impinga cu capul in barbatia lui, sa adopti o pozitie cat mai sexy eventual cu capul in jos, iar dupa ce l-ai lasat sa termine in gura ta poti sa si inghiti.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar el iti face tie oral? Pentru ca asa ar fi corect!
Poate ar trebui sa va faceti unul altuia in acelasi timp, asta ar fi o adevarata placere pentru amandoi!

| cristimihailov a răspuns:

Traieste momentele ca nu se mai intorc.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ne adunam intr-o zi vreo 6-7 si facem un training cu tine.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Vise frumoase in continuare.
Am inteles ca esti baiat din primele cuvinte.

| MiruD a răspuns:

Intr-o zi o sa iti propuna sa te duca la "pesti" si, deoarece il iubesti nespus o sa accepti, nu?

| Xelon a răspuns:

Tu nu ai altceva mai bun de facut decat sa spui minciuni pe TPU?

| JustStitch a răspuns:

Stai putin, ok il iubesti, dar unde e iubirea ca ne se vede. el iti face tie oral, el te iubeste la fel de mult cum il iubesti si tu?

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan72 a răspuns:

Vezi pe Cosmopolitan, au multe articole cu asa ceva.

| Eduard196 a răspuns:

Un lucru pot sa il garantez! Nu te respecti prea mult asa ca iubitul face ce vrea cu tine. In plus sexul oral distruge dragostea. Pentru ca te concentrezi pe penisul iubitului si nu pe el ca intreg. Ai grija ca se poate ca sa se foloseasca doar de tine. Daca vrei citeste: masturbarea- un act sinucigas. Are acolo cateva fragmente in care vorbeste despre sexul oral. Ar fi bine sa le stiti tu si prietenul tau

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

„Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc."
—Brigaela, tpu.ro

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man nu apreciez felul in care vorbesti cu alti oameni nu te gandesti ca poate ii ranesti cu asemenea vorbe? tie ti-ar placea sat-i zica cineva in asa fel? personal mie mi se face greata cand vad oameni care vorbesc in felul asta cu altii dar nu iti zic asta in fata si nici nu te injur pentru ca am "bun simt"

| Xelon a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Eu nu inteleg cum ai vrea sa raspunda la asa o intrebare stupida, este clar ca intebarea este pusa la misto.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Xelon):

Mersi!

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

In primul rand nu îmi spune tu mie "man"ca sunt fata
Si in al doilea rând nimeni nu ar avea de ce să mă jigneasca pe mine așa cum a jicnito eu pe ea, pentru că eu niciodată nu as face scarbosenii de genul așa cum face ea, si se mai si lauda cu asta.
Nu suport persoanele de genul, îmi stau în gât iar de fiecare dată când am ocazia o sa îmi spun punctul de vedere fata de scarbele astea, poate să spună altii ce vor
Nu-mi pasă că persoana respectivă se simte jicnita ( mă doare fix în pix)orice băiat și orice fata normală și cu cap dacă ar vedeao pe asta pe strada ar râde și cu curul de ea (scuzatimi expresia).
Băi oameni buni despre ce vorbim aici voi vă dați seama în ce hal a ajuns lumea de azi? Ce exemplu o să dea ea la copii ei? Când sa zicem că viitoare ei fata o să ajungă la vârsta de 15-16 ani ea ce o să îi explice? ca daca iubește un băiat trebuie să îi facă oral?
Doamne fereste așa ceva
Voi ăștia ar trebui să fiți exterminați toți
Ce bine dacă era vreun Ceaușescu sau un Hitler la noi în România așa numai erau desfrânate ca astea.
Ps:nu îmi pasa cei care îmi eroneaza răspunsul.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Man in primul rand eu folosesc "man" din engleza pentru ca suntemo toti oameni. am mai vorbit despre asta si cu alte persoane si nu am sa dau inapoi de la sintagma prin care arat ca suntem decat oameni toti si nimeni nu e superior altuia. daca tu nu esti de acord asta e problema si decizia ta, dar eu nu renunt si imi cer scuze daca asta te insulta cu ceva, pentru ca, reiterez, sunt un om cu bun simt.

esti libera sa iti spui punctul de vedere cat vrei, ca ti se pare scarbos, ca nu iti place, ac nu suporti, dar linia trebuie trasa in momentul in care tu insulti direct persoana si ii zici sa se "duca dracu". spuneti punctul de vedere, dar spune-l cu, repet, bun simt.

nu trebuie sa iti pese daca e jignita sau nu persoana, dar ar trebui sa iti pese sa te comporti ca un om cumsecade in societate, nu o scursura care apeleaza la atacuri la persoana si injurii ca sa isi demonstreze punctele de vedere. aceasta este o atitudine de pierzator. sunt complet in dezacord cu ideea ca "orice baiat si orice fata normala si cu cap daca ar vedeao pe asta pe strada ar rade". mi se pare anormal sa fi asa de pudic si inchis incat sa judeci un om pentru actele sexuale pe care le intreprinde, mai ales cand orice statistica indica ca normalitatea este sa faci sex oral, nu sa refuzi, in ziua de azi.

in ce hal a ajuns lumea? eu nu vad vreun dezavantaj produs de aceasta activitate. o sa ii explice normal ca daca iubeste un barbat poate sa faca cu el ce vrea ea si ca nu o obliga nimeni sa faca ce nu vrea. orice om a carui dogma se rezuma la "astia ar trebui sa fiti exterminati toti" sunt oamenii de care ar trebui sa ne fie scarba cu adevarat. unde ti-e empatia? ce anume iti da dreptul sa judeci si decizi soarta altor persoane in felul asta?

chiar asa, ce bine daca era vreun ceausesu in Romania, asa-i? ultima oara cand am verificat manualele de istorie era in franta si de-aia iti doresti tu sa fi fost in Romania, nu?

in fine, nu cred ca o sa putem ajunge la o intelegere pe tema asta, amyleemuffly03. se pare ca esti - si nu iti zic asta ca pe un atac la persoana, pentru ca ai demonstrat-o prin tot ce ai zis - o persoana complet inculta, cu care literalmente nu te poti intelege.

iti multumesc ca mi-ai demonstrat asta, pe viitor n-o sa mai fie nevoie sa mai interactioneaz cu tine asa ca iti urez o viata placuta, poate daca inveti sa fii mai fericita no sa incerci sa strici si fericirea altora doar pentru ca nu iti convine tie ca sa fie si ei la fel de tristi ca tine. l arevedere.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Dacă tot te crezi așa deștept ar trebui să îți dai seama că cel ce a scris postarea e băiat, infine nu mă interesează
Baiat sau nu, susțin ceia ce am spus!
Ceia ce crezi tu nu mă interesează! pentru că tu ești de acord cu prostiile astea si de asta tea frustrat răspunsul meu
Infine nu mai răspunde înapoi ca ma-ai plictisit.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Man eu raspund pentru ca nu pot sa permit altora s-a citeasca asemenea pvorbe fara replica. nu tin cont de sex ca nu conteaza daca esti baiat sau fata daca su... faci sex oral pentru ca e tot aia. tot bagi organe in gura tot le freci e tot aia na.

ce sa zic man sper cum zicaem ca te faci mai bine pe viitor lol

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Poate te vindeci tu ca se vede cat de retardat esti, si nu imi mai comenta ca nu imi face placere sa converesez cu tine

| alexandru0sorin a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Man fac ce vreau, răspund si comentez unde am chef
Nu trebuie să îmi zică mie un copil ce sa fac

| alexandru0sorin a răspuns:

Man normal ca ti le copiez? cand altul iti zice sa taci tie tie ok sa raspunzi asa, dar tot ai pretentia sa taca altii? te rog, ciob, sa nu razi de toate oalele sparte.

nu conteaza cum cu ce a fost de acord sau cand te-ai nascut. recunosc ca cvin din viitor asta e n-am ce sa-i fac. csz ma declar dezamagit de evolutia ta/

| Alinutzamadalina2214 a răspuns:

Asta e alegerea mea mie asta îmi place sa fac, sunt destul de mare sa aleg ce vreau sa fac cu viața mea.Sunt minora, eu am acceptat sa ii fac sex oral iubitului meu, nu mă judeca

| Alinutzamadalina2214 a răspuns:

Trăiește clipa sunt fata, nu baiat

| weller a răspuns:

Eu zic sa il lasi aproape de fiecare data sa se termine in gura ta. Unii baieti(Majoritatea pe care ii cunosc) au un fel de fetisuri cu chestia asta,. Sper ca te-a ajutat