| AnonimIlluminati a întrebat:

am 17 ani si ma simt mai atras de femei mature decat de fetele 18-24(de ex).cum sa conving o femeie de 40+(minim28) sa facem prostioare?

13 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca esti dotat...te cauta ele!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da ai pretentii nu gluma..chiar crezi ca una de 40 de ani s-ar da pe mana unui pusti de 17 ani? hai sa fim seriosi, doar daca este in domeniu si e platita consistent..eu zic sa te limitezi la cele de varsta ta.iar cand tu ai sa ajungi la 28-30 de ani, te poti reorienta.
stai linistit in banca ta d aca nu vrei sa mai iei si bataielaughing
O zi buna:

| shadow72 a răspuns:

Castigi la loto

| AlexanderAdrian a răspuns:

Femeile mature sunt atrase de galanterii, maniere, barbati sofisticati, care stiu ce vor si in primul si in primul rand maturi emotional. Maturitatea emotionala se vede si intr-o simpla conversatie.

Din punct de vedere al varstei cred ca ar fi bine sa fii mai ponderat cel putin pana implinesti 18 ani. Sunt multi barbati in situatia ta si pe de alta parte si femei care-si doresc barbati mai tineri insa femeile in general considera ca barbatii se maturizeaza mult mai greu decat ele si va fi greu sa convingi una chiar si pentru o simpla tavaleala. Poate pe la 20 25 de ani vei avea mai multe sanse, sa stii ca ele tin mult mai mult la diferentele de varsta, majoritatea considera acceptabil diferente de maxim 10 ani iar extremele de care vorbesti tu sunt rare.

| Alcyon a răspuns:

Da si tu anunt in ziar, la matrimoniale laughing

| Danysan a răspuns:

O femeie de 28 de Ani e oki, ba chair daca e mai slabuta merge dar una mai mare mi se pare aiurea.Ca sa le convingi e destul de greu si aici Intrevine Partea Financiara. Poti sa o Inviti intro Calatorie sau intr-o vacanta la Marbella.

| DoriKat a răspuns:

Babofil

| marry95 a răspuns:

Pentru o relatie serioasa cred ca sunt cam mici sansele. Dar sa stii ca sa faceti,, prostioare,, sunt multe care ar accepta spre surprinderea mea si chiar platesc pentru asta laughing.Eu te sfatuiesc totusi sa iti cauti una mai apropiata de varsta.

| Roxanna112345 a răspuns:

Ok..sunt cvam ciudate si rar intalnite gusturile tale. Femeilor peste 28 de ani le plac barbatii maturi, manierati si cu situatie materiala buna.Nu stiu cate sanse ai avea sa gasesti o fata/femeie potrivita pentru a face"prostioare" pentru ca sincer si fara suparare cred ca li se va parea total anormal si ciudat ceea ce vrei tu.In fine, succes si toate cele bune! happy

| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Probabil cu bani. Insa cu greu o sa reusesti asta. In loc sa te gandesti la lucruri mult mai importante, iti pierzi timpul cu asemenea intrebari. Asta spune multe despre societatea in care traim. Trist!

| Anonim2132432 a răspuns:

rolling on the floor hahahahahahaha, bine, gata, nu mai rad. Du-te la ea si spune-i asa" Buna, am fantezii cu pedofile. Vrei sa te culci cu mine?" si sigur o sa se culce cu tinewinking bafta!

| AlexBz a răspuns:

Da adevărat poți să faci prostioare și mie îmi femeile mature.