| kittylove56 a întrebat:

Bună, am 18 ani si in urma cu 8 luni mi-am pierdut virginitatea dupa o luna de relatie cu un baiat pe care il cunosteam de 2 ani si care a tot incercat sa ma "cucereasca" in tot acest timp. Dupa 3 luni de relatie cu tot cu despartiri si impacari..si 2 contacte sexuale in urma carora eu nu ajunsesem inca la placere (era inca dureros) am decis sa ma despart de el pentru ca nu imi acorda suficienta atentie si parca isi pierduse interesul pentru mine si m-am gandit sa incerc sa iau o pauza si poate in felul asta ma va aprecia mai mult... mai apoi a trecut prin ceva nu vreau sa detaliez dar a fost in spital si eu m-am ambitionat sa nu il ajut, m-am limitat doar la a-l suna si atat cu toate ca inca il iubeam si il iubesc... ca sa trec peste pentru ca mi-am dorit sa nu ma mai impac cu el crezand ca nu e suficient de bun pentru mine si ar trebui sa ma vindec si mai ales ca el nu parea sa isi doreasca impacarea doar imi mai scria uneori dar doar sa vada ce fac prieteneste. Am cunoscut un alt baiat cu care am fost 2 luni si ceva, la fel dupa 1 luna si putin am avut 1 contact apoi pentru ca eu m-am simtit oarecum neconfortabil si imi doream sa ma impac cu fostul i-am dat papucii. Inca nu l-am intalnit fizic cu fostul pentru ca e carantina asta dar intrebarea mea este urmatoarea: Este posibil ca el sa simta atunci cand vom avea contact ca sunt diferita acolo jos adica mai larga (mentionez ca al doilea avea penisul mai mare decat primul)? Pentru ca imi este rusine sa ii spun si cred ca se va schimba fata de mine daca va sti. Stiu ca este ciudat ce vreau sa aflu ..si cine are chef de glume as vrea sa se abtina.

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Linisteste-te! Lucrurile ce se intampla in viata ta si a oricarui om sunt mult mai profunde decat iti par tie a fi acum. Ai rabdare si ai sa intelegi cat de putin conteaza marimea, diametrul, adancimea, circumferinta, numarul de kilograme si mai ales cine a fost primul, al doilea sau al treilea. Nu mai dureaza mult si vei intra in alta etapa a vietii cu o alta scara de valori. Ai rabdare!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce rost are sa te duci la fostul daca iese val vartej din nou incercarea? Numai discutii am avut cu fosta si m-a cautat de nenumarate ori dar nu am fost bland cu ea si i-am zis sa isi caute alti indivizi pentru ca nu imi face placere sa-mi aduca aminte trecutul

| RAY a răspuns:

Asta cu largirea este un mit, cat despre iubire nu il iubesti, nu faci sex cu altul daca iubesti pe cineva, e doar imaturitate atat

| kittylove56 explică (pentru RAY):

Pai sunt conștientă ca am fost imatura, dar e normal(cred eu)... mă așteptam la mai multă apreciere pentru ca am fost virgina dar am realizat ca nu e mare scofala.și am acționat greșit

| mihai69 a răspuns:

Nu se schimbă nimic „acolo jos", chiar dacă introduci chestii mai mari; vaginul este un manșon elastic, revine la dimensiunea inițială imediat ce e „golit".

| CodrutElian1990 a răspuns:

Iti cam place sa te joci cu viata ta.
Nu o sa se simta nimic, dar daca afla, poate fi si rau. Depinde cat de orgolios este primul care devine al treilea.