| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 18 ani si penisul meu in erectie este de 8, 3 cm.Credeti ca este mic?
As vrea si parerea unei fete.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, penisul tau este unul foarte mic si total incapabil sa satisfaca vaginal o femeie, fiind anatomic foarte mic.
Dar vei supravietuii, ca altul nu-ti mai creste si nici acesta. Invata tehnici ajutatoare de satisfactie a femeii si vei fii bine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din nefericire pentru tine, raspunsul corect in situatia ta este una singura si anume : ''foarte mic'', apreciere valabila in cazul in care penisul dupa intrarea in erectie are lungimea mai mica de 10 cm. Tot din nefericire in cazul tau esti la varsta la care dezvoltarea penisului in majoritatea cazurilor este terminata. Multa sanatate!

| sofisis a răspuns:

Da. Este foarte mic sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,Conform datelor internationale europene Ce este sub

| bobi123 a răspuns:

Cui ii pasa mărimea? Principalu sa stii a juca bine in pat cu el. Ce folos ca este mare dacă in pat 0?

| Numeexistent6 a răspuns:

Si cand e bleaga cat are?