| adriana1212 a întrebat:

Am 19 ani,iar prietenul meu nu reuseste sa ma dezvirgineze,sunt si foarte stramta si pot spune ca am o teama de penetrare, ma blochez in momentul acela si il resping.Am incercat si sa beau alcool inainte, insa la fel. Aveti vreo solutie?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Minim/cel putin o saptamana sau probabil chiar 2 saptamani sa practici zilnic masturbarea intravaginala de cat mai multe ori posibil prin metoda numita ''degetica'' si vei constata ca in scurt timp va dispare rigiditatea din muschii vaginului, se vor intinde fibrele musculare si drept urmare vor deveni suficient de elastici incat lumenul vaginal sa se dilate si largeasca suficient de mult incat diametrul canalului vaginal sa permita sa se produca o penetrarea suficient de usoara si lipsita de durerile exteme care apar in acest moment. Daca vei efectua si aplica acest tratament ''pasaricii'' tale, poti fi convinsa ca dupa circa 2 saptamani partenerul tau va reusi sa te dezvirgineze in mod cert si absolut sigur fara probleme. Multa sanatate!