| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani şi mi-am început viata sexuală de putin timp. Am observat că nu mi s-a rupt himenul, adică este intact, nu am avut sângerări pana acum, şi "ata" aceea este foarte elastică, şi cam de 1 cm. Am avut relații sexuale pana acum, simțeam câteodată durere, dar câteodată nu aveam probleme. Este normal?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca esti un adevarat "unicat" care este dotat atat cu himen cat si cu o "ata" foarte elastica. laughing Se pare ca esti singurul hermafrodit care si-a declinat identitatea. big grin

| Goddess23 a răspuns:

Daca prin relatie sexuala te referi la penetrarea vaginului atunci este imposibil sa mai ai intact himenul. Faptul ca mai simti durere in timpul si inaintea actului sexual e din cauza proastei lubrifieri. Iar sangerarea e posibil sa lipseasca la unele femei, nu e o regula sa fie prezenta.