| IONel56 a întrebat:

Buna, am 20 de ani si am penisul de 13 cm, iubita mea este virgina, cum credeți o voi putea satisface? Eu tot sunt virgin

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Da, bineînțeles. Asta-i mărimea medie la europeni, așa că poți sta pe pace. Mai ales că ea e virgină nu importă mărimea ta, ci cum o satisfaci, sărut-o, joacă-te în părul ei, netezește-i corpul, nu o grăbi, atingi-o în zonele erogeneze sau cum ele se mai numesc, adică după gât, urechi, spate, începe cu degete, limba, iar apoi nemijlocit când ea va arde poți să începi actul propriu-zis. Crede-mă că ea nu va uita acest sex. Succese! ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru StevenMetalhead):

Ai tradus cumva cu Google translate?

| Nemessys a răspuns (pentru StevenMetalhead):

Sa inteleg ca un grup de oameni de stiinte s-au dus la alti oameni random pe strada sa-i dezbrace si sa le pasoare penisul? laughing sau cum s-a facut asta?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau are marimea cat se poate de ''perfecta'' pentru a intretine primul act sexual cu iubita ta si a avea amandoi parte de o dezvirginare usoara si fara probleme. Bineinteles ca acest lucru se va intampla in cazul in care inainte de a incepe actul sexual propriu zis sa existe un preludiu prin care ''pasarica'' iubitei sa fie pregatita cat mai perfect pentru sex. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Există varianta „sună un prieten"!
Sau luați lururile încet, pe rând, fără grabă și după o documentare riguroasă și de calitate. Și vei reuși.

| Hammurabi a răspuns:

Nu-ți mai fă probleme.
Dacă sunteți amândoi virgini, oricum habar n-aveți nici unul ce e aia satisfacere. laughing

| Plato a răspuns:

Daca va iubiti astea sunt doar detalii.

| ywar a răspuns:

Avand in vedere ca zona ce produce placere se afla la aprox 5-6 cm in interiorul vaginului, poti fara probleme. Chestia e ce faci cu preludiul.

| vocea a răspuns:

Pai raspusul este simplu, conteaza foarte mult preludiu.
Fii tandru si romantic cu ea fa ce simti si va fi bine iti garantez.
Si la mine prima iubita era virgina si eu tot virgin.
Vezi mai intai daca te lasa sa pui mana in unele zone iar daca nu te lasa sarut-o mangai-o usor si va fi excitata si te va lasa la un momendat.
Fa doar ce simti si vei reusi.
Mie mi-a luat cateva luni bune pana am putut face sex cu ea, tine si de caracterul ei.

| AlexDarius3 a răspuns:

Daca e virgina ar trebui sa se multumeasca cu putin mai intai si dupa alte marimi sa se planga.