| iongabriel1 a întrebat:

Buna, am 21 de ani, sunt virgin, si dacă ma masturbez nu durează mai mult de 3, 5 minute, e normal?

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Citind intrebarile tale acum zici ca esti virgin, acum zici ca sotia ta poate lua pastle...acuma cum este?!

| iongabriel1 explică (pentru epurasu):

Pun asa întrebări, ca sa înțeleagă toți ce răspunsuri ar trebui sa obțin, inclusiv si eu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca esti inca VIRGIN in mod absolut sigur te exciti forte usor, foarte tare si din acest motiv ejacularea se produce mult mai rapid comparativ cu un alt barbat de aceeasi varsta cu tine sau chiar mai tanar, dar care are o anumita experienta sexuala. Dupa ce iti vei incepe iata sexuala in mod absolut sigur dupa ce vei dobandi experienta timpul se va mari considerabil. Multa sanatate!

| Mandreiv a răspuns:

Acest lucru tine de sensibilitatea zonei si daca esti virgin aceasta sensibilitate tine si de faptul ca "ata" cum ii zice nu s-a rupt... Daca dupa ce iti incepi viata sexuala durata va ramane la fel abia atunci ar fi vorba de o problema.