| iongabriel1 a întrebat:

Buna, am 22 de ani, mărimea penisului e de 14 cm, nu am avut încă un contact sexual, va fi satisfacută iubita mea la prima partida?

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

NU exista un raspuns clar da sau nu.
NU are legatura mereu dimensiunea, sunt femei care nu suporta penisuri prea mari, te asigur de asta, exista nenumarate postari si articole pe net care vorbesc despre asta si pana la urma 14 cm e o dimensiune destul de buna
Poti de exemplu sa dai peste o fata de varsta ta sau mai mica, putin experimentata si careia sa-i placa mai ales daca ai grija la preludiu, la nevoile ei, nu e musai nevoie de o mare experienta pentru ca in ultima vreme fie ca unora le place sau nu sa auda asta, tinerii sunt foarte informati cu ce si cum se face intr-o partida sexuala si partea practica nu trebuie sa fie intotdeauna un fail fie si pentru prima oara.
Poti de asemenea sa dai peste o tipa mai mare ca tine pe care s-o excite faptul ca esti mai mic si sa fie chiar foarte satisfacuta.
NU porni cu preconceptii si cu stres, e foarte importanta starea mentala de dinainte si ca fata sa se simta apreciata si tratata deosebit : atmosfera, sarutari, preludiu etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, din pacate nu poti sa satisfaci o femeie din prima, pentru simplu motiv ca sexul va fi de foarte scurta durata, lipsa experientei spunandu-si cuvantul.
Cat priveste lungimea penisului, este aproape mediu, dar asta conteaza mai putin, contand cu adevarat grosimea lui si experinta sexuala, ca sa satisfaci o fata/femeie.

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, in mod sigur va fi mai ales daca va fi o adolescenta ...virgina. In mod sigur va considera penisul tau unul....de-a dreptul imens/enorm. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, multe femei scriu pe net ca nu marimea conteaza, in special nu lungimea, dar grosimea conteaza mai mult pentru ele.