| Jack99 a întrebat:

Am 22 de ani si inca nu am avut prietena si ma intreb daca fetele pot trece peste acest aspect si pot avea o relatie cu un astfel de baiat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai doua maini, doua picioare si un cap pe umeri, nu vad care ar fi problema la tine? Mergi inainte, nu dezarma.

| neutrino a răspuns:

Sunt si fete pentru tine, numai ca nu trebuie sa stai cu bratele in san si sa le astepti sa te caute ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ar putea? Ți se pare ca ești anormal sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, clar, problema ta sunt cei 22 de ani si nu motivele pentru care nu ai avut prietena pana la 22 de ani... La 15 ani, de exemplu, nu ai avut prietena tot pentru ca aveai 22 de ani?

| Aika十六 a răspuns:

Da ce e asa anormal in asta? O fata cu capul pe umeri si care te iubeste chiar va fi mandra de asta.

| feli18 a răspuns:

Asta ar trebui sa fie chiar ultima ta problema