| gege12321v a întrebat:

Am 23 de ani, si am început să incerc ceva nou cu soțul meu! Mai exact am inceput sa facem sex oral! Însă problema este la mine! După expresia lui îmi dau seama că el vrea sa... O iau mai mult in gura, însă ma înec! Nu am nici o prietena cu care as putea discuta asta, îmi puteți da niste sfaturi? Din experientele voastre eventual? O zi buna

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei accesa chiar si numai una dintre numeroasele site-uri care prezinta/promoveaza fime erotice sau porno, vei gasi un volum imens de filme ''educationale'' foarte explicite privind modul in care se practica ''corect'' felatia. Succes!

| Sofer a răspuns:

Mai exerseaza si nu o sa te mai ineci laughing invatate sa o folosesti.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Asa e in sexul oral. Te vei invata intre timp. Vorbeste cu el si explica-i situatia.

| PesteleDEAur69 a răspuns:

Nu ai experienta necesara. Tutorial redtube.com moniqaue alexander, how to save the relationship.

| Anonim20384847 a răspuns:

Pai cam asta e sexul oral. simti ca te ineci, dar nu te ineci laughing. incepe si tu mai incet si fa pana unde te simti bine, daca nu poti mai mult, asta e, intelege. Vorbeste cu el, e sotul tau, nu ai nevoie de o prietena pentru asta, fiind sotul tau cred ca va spuneti toate lucrurile, spune-i asta si cautati si urmariti impreuna filme porno si incercati mai multe pozitii, o sa gasiti una placuta pentru amandoi, bafta!