| Ionutz_Ionutz_1993 a întrebat:

Buna, am 24 de ani si de 3 ani nu am mai avut o relatie. Nj inteleg de ce, inainte gaseam usor o iubita, dar acum nu mai pot. Sunt îndrăgostit de o fosta colega de munca care prefera sa isi petreaca timpul cu mine, insa cand i-am spus ca vreau sa am o relatie cu ea, m-a refuzat. Insa nu s-a indepartat de mine, din contra. Ce sa fac? De fiecare data cand intalnesc o fata noua ii place de mine, dar dupa ceva timp se intampla ceva si ma refuza, se indeparteaza de mine. De ce?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nevoie de o masina in conditii ca sa agati, iar aia care sta langa tine pune pl pe ea haide

| sweetangels a răspuns:

Ti-a facut fosta prietena farmece. Fuga la biserica!

| Ionutz_Ionutz_1993 explică (pentru sweetangels):

Asta am crezut si eu. Da nu stiu ce sa zic. Nu cred ca e ceva real cu farmecele

| P4rAd0x a răspuns (pentru Ionutz_Ionutz_1993):

Probabil ca te-ai obisnuit sa gasesti imediat fara sa faci nimic. Ca si baiat trebuie sa faci primul pas, deci tine oarecum si de tine.

| sweetangels a răspuns (pentru Ionutz_Ionutz_1993):

Am glumit. Poate ca te-ai mai schimbat in astia 3 ani si nu-ti dai seama...inainte tot asa le abordai cand iti faceai prietene usor? Mie mi se pare ca iei totul prea in serios gen iesi cu o fata de cateva ori apui brusc ii spui ca vrei ceva serios (o relatie). Astea vin natural, nici nu trebuie sa mai zici asta ca vine de la sine...un sarut, o imbratisare, atasamentul. Uneori nu trebuie cuvinte ci fapte mai multe. Simte-te bine cu o fata fara sa ii dai impresia ca astepti ceva de la ea si atunci imposibil sa nu treceti in timp la urmatorul nivel.

| Ionutz_Ionutz_1993 explică (pentru sweetangels):

Mersi