| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Am 27 de ani happy de ce simt uneori ca am pofta de sex incontrolabil?
S-o băgat în seama cu mine o femeie de la security din magazin (blonda cum îmi place mie și matura) și acum ma gândesc sa întrețin relații sexuale cu ea, sa ii fac niște complimente dulci, pe de alta parte mai e o casierita matura (37 - 40) de ani care arata bine și parca și cu femeia aceea as întreține, cred ca cu amândouă deodată as face-o, "le-aș iubi pana le-ar exploda adidașii", cum pot sa scap de aceaste pofte? Sa îmi controlez gândurile? sad
Dar nu înțeleg de ce acea caserita o venit lângă mine în timp ce discutam cu acea femeie sa îmi dea bonurile fiscale,, cică astea or fi bonurile tale laughing) i-am spus nu știu, nu mai contează, adică de când fac cumpărături acolo niciodată nu m-a întrebat nimic, nu am înțeles faza cu bonurile sau o fi din cauza ca la un magazin alături nu mi s-o dat bonul și i-am reproșat lucrătoarei din magazin? Si ma știu unele persoane deja impulsiv după ce am făcut niște faze, în fine! Cert este ca vreau sa am o minte curata și sa nu mai ma gândesc mereu la sex.
E paradoxal cumva ca am apetitul asa crescut având în vedere ca iau antidepresive și am o depresie foarte grea, când îmi trec stările depresive parca îmi vine sa fac sex cu orice femeie care arata bine, sa ma dau la ele, sa le propun unele chestii kinki, dar mi-e rușine ca lumea ma știe de băiat cuminte și timid. Din senin nu știu de unde am căpătat atata încredere având în vedere ca aveam multe blocaje de-a lungul anilor și nu aveam curaj sa abordez pe nimeni.
Unii spuneți ca nu exista Dumnezeu, pai numai el putea sa facă asa minuni, sa capăt atâta încredere în mine din senin, când foarte mulți ani la rand din cauza depresiei aveam moralul la pământ și nu aveam deloc încredere în mine, aveam o serie de blocaje și eram foarte asocial, deodată simt ca pot combina orice femeie daca îmi propun. Asa eram și înainte, când îmi propuneam ceva, combinam aproape orice fata din câteva vorbe, nu trebuia sa ma forțez sa le combin ca,, cădeau repede în pat".
Am succes la femei mature pare-se ca și înainte se dădeau multe la mine, nu știu, dar astea tinere nu prea ma atrag asa mult cu mici excepții.
Sa fie oare din cauza faptului ca am fost la un duhovnic și m-am împărtășit de m-am transformat asa brusc?
Parca simt ca pot combina orice femeie dacă îmi propun.
Acum câteva luni am spart 3500 de lei pe sex și mereu ma uit pe un site adult la femei, vreau sa evoluez spiritual sa nu mai cad în păcate.

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Roaga/te lui Dumnezeu pentru o soție si abordeaza doar femeia de care ai fi ineresat in vederea căsătoriei.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Lether face, ilikebounty... Lasa vrajeala flacau si du-te la culcare ca s-au impartit pijamalele rolling on the floor. Cate conturi iti mai poti face si cat te mai poti injosi pe aici?

Răspuns utilizator avertizat