| Selena123456789 a întrebat:

Buna, am aflat ieri ca sunt insarcinata, insa am o neliniste ce nu ma lasa sa dorm. Dupa ultima menstruatie am simtit ca fac candida si am bagat 5 zile micovag crema, mai exact de pe data de 8 pana pe data de 12, perioada de fertilitate incepea pe data de 14 iar ziua ovulatiei era pe 19, cel mai posibil acesta fiimd momentul fecundatiei.
Intrebarea este " Sunt sanse sa pateasca copilul ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu are cu ce sa afecteze, mai ales ca sarcina este doar la început.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi ce zice medicu familist

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o consultatie medicala la ginecolog si iti va spune medicul.

| AndreiAlexandrescu12455 a răspuns:

Din pacate nu am studii in medicina, dar cred ca nu are cum sa afecteze copilul. Daca te nelinisteste asta poti sa vorbesti cu medicul tau. Raspunsul unui specialist e cel mai important.