| Emilia1015 a întrebat:

Am aproape 15 ani iar prietenul meu aproape 18, suntem impreuna de 2 luni.Acum cateva zile m-a intrebat daca vreau sa ma culc cu el si i-am spus ca nu, m-a intrebat de ce si i-am spus ca sunt prea mica de ani.A doua zi m-a intrebat il las sa se duca la altele sa se culce cu ele si atat.Intrebarea asta m-a pus pe ganduri, dar cred ca nu il las, voi ce spune-ti? Dau funda

9 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ce naiva esti,crezi ca daca nu il lasi tu el o sa asculte,oricum intrebarea nu a pus-o pentru a-ti da acordul ci pentru a te determina sa ii cedezi gandind ca iti va fi frica ca merge la altele si te vei sacrifica tu tocmai ca sa nu faca asta,oricum ar fi e magar,nu trebuia sa iti ceara permisiunea pentru asa ceva, nu te iubeste cu adevarat, urmareste doar sa isi bata joc de tine, mai bine lasa-l sa se duca de tot, nu merita sa iti pierzi timpul cu acest don juan

| Ariana11 a răspuns:

Poti sa il lasi sa se culce cu altele desi oricum eu cred ca el face deja asta, daca te iubeste nu o sa te lase si nu o sa se indragosteasca de ele, oricum e doar o noapte tu contezi mai mult pentru el. Bafta :*

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca scopul acelui baiat e sexul, atunci e cazul sa o termini cu el!
Iar daca vrea sa mai mearga la altele ai un argument in plus, pentru a te gandi la asta!
Crede-ma fata mea crezi s ca va tine seama de ca ii dai voie sau nu?
O va face pentru ca baieti la varsta lui simt nevoia sa faca sex! E ca un instict!

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Eu ii dadeam papucii, daca vrea sa se duca la altele o face si fara aprobarea ta

| neutrino a răspuns:

Il lasi sau nu, el daca este baiat destept tot se va duce.

greece12
| greece12 a răspuns:

Prietenul tau vrea ceva pe care nu i-l poti oferi tu.
Lasa-l sa plece in lumea lui si cauta un baiat care sa vrea aceleasi lucruri cu tine.

| kandaraki a răspuns:

Nu il lasi? ha ha ha. a fost intrebare retorica pusa la mistou, de parca va tine cont de ce ai zis tu. ce naiva esti

| Alcyon a răspuns:

Tipul ala nu da doi bani pe tine. Daca te iubea, te-ar fi respectat. Cum adica? E intr-o relatie cu tine, dar se culca cu altele?! Oricum, doua luni e o nimica toata. Daca te lasa, paguba-n ciuperci.