| DamonsiElena1998 a întrebat:

am auzit că atunci când nu mai ești virgină acele "pietre" de la sânii dispar. Eu am făcut dragoste cu prietenul meu şi nu a curs sânge doar a durut foarte tare și încă mai am acele pietre la sânii, asta ce înseamnă? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre sex, dezvirginare, pierderea virginitatii si nodulii existenti in tesutul adipos care constituie masa sanilor. Acei noduli pot sa dispara in timp sau sa ramana permanent prezenti pe intreaga durata a vietii tale. In legatura cu aparitia si existenta durerii pe parcursul/timpul sexului de dezvirginare, precum si absenta sangerarii sunt considerate ca fiind/reprezentand situatii si manifestari absolut normale. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai facut sex cu prietenul tau, nu mai esti virgina. In situatia ta acele pietre se mentin atata timp cat nu ti s-a rupt himenul.

| DamonsiElena1998 explică (pentru Emilian65):

Păi și de ce nu s-a rupt acel himen dacă noi am sex?

| vocea a răspuns:

Amprenta primului contact sexual poate fi fizica si una psihica (cu implicatii posibile pe parcursul intregii vieti sexual. De preferat este ca celalalt partener sa fie mai experimentat (indiferent ca este fata sau baiat). Deflorarea poate determina o mica hemoragie locala si este adesea asociata cu o senzatie dureroasa de intensitate variabila.

| dolceromania a răspuns:

Multi ticalosi barbati cand stie ca fata este virgina vor so determine sa faca sex cu ei,atunci le minte, vezi ca daca ai face sex ati dispar acele pietre, vezi ca ati dispar pistruii, vezi ca o sa-ti creasca sanii, etc.Ai luat teapa!