| Anonima975 a întrebat:

Am auzit ieri la radio o melodie cu linie melodica arabeasca și cu versuri în araba sau în franceza și cu o parte de rap din care țin minte un vers,, I love you like french toast". Am auzit-o ieri dimineață la Kiss FM pe la 7:30-8:00 și acum la Star chef pe Antena Stars pe la 18:20-18:30. Orice idee sau link este bun. Apropo, scuze pentru categorie dar pe categoria Muzica nu umbla atât de multe persoane ca și aici și voiam un răspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| aneemaryy a răspuns:

Maybe :https://www.youtube.com/watch?v=lzPIbdQBE-Q
?

2 răspunsuri:
| antiqque a răspuns:

Maître Gims - Mi Gna ft. Super Sako, Hayko cu siguranta. E pe toate posturile de radio.

| Procopciuc_Vasile_1987 a răspuns:

Maître GIMS - Mi Gna ft. Super Sako, Hayko