| вяυηєтнα a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat pe mess 3-4 luni(aproximativ)...trebuia sa ne intalnim anul asta ca el e plecat in spania. dar ne-am despartit ca el a zis ca nu mai vrea sa ma tina asa aiurea sa nu am iubit ca nu stie daca mai vine si nah... a zis ca are pe cineva acolo care vrea sa fie cu el si na s-a bagat cu aiastraight face si acum de cateva zile imi tot spune ca mai tine la mine ca ma iubeste spune ca ii era dor de mine(nu am mai intrat pe mess d 2 sapbig grin ) dar el e cu aiastraight facesi imi mai spune ca ine si la aia dar nu asa de mult cum tine la mine:-

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu te-a mai vazut de atata timp.nici nu stie cum arati calumea si tine la tine.rolling on the floor
asa poate sa zica oricine orice. te crede naiva! straight face

| valy a răspuns:

Se pare ca nu-i merge bine cu aia.si a zis ca sa se intoarca la tine.
cauta sa il dai dracu si sa iti cauti unul realhappysi la fel cum a spus @anca iubire virtuala nu exista... fara un suspin real. fara un sarut. o mangaiere nu exista asa ceva.doar cine stie cum sa ii placa de ce vede in poza dar nu exista iubirewinking

| Fifylici a răspuns:

Scumpo, revino-ti in fire.Incearca sa ti pasul cu realitatea s-ar putea mai tarziu sa iti para rau, iti spun din proprie experienta.Pe mess poti da de multe persoane care pot sustine ca tin la tine, ca le pasa ca au incredere in tine dar realitatea poate fi de cele mai multe ori alta.Cum spuneam din experienta pe net se iti poti activa sentimentul de atasare.de obisnuinta dar de asemenea se pot naste si sperante, iluzii dar ca o relatie sa fie sanatoasa are nevoie de intretinere face to face.
Tu incearca sa iti dai seama ce simti pentru el si data viitoare cand mai vorbesti cu el incearca sa puneti cartile pe fata asa vei sti ce sa faci.
Bafta!

| Dianné a răspuns:

Cel mai bine, sa-l uiti. Daca a zis sa nu va mai intalniti, e clar ca nu e ceva serios.si-a gasit pe alta? Ce iti mai faci griji?! Gaseste fata pe altu...nu se merita, crede`mawinkingAm cun. si eu unu` d`asta.Nu era ceva serios.Intalneste`te in realitate.Nu puneti botu` la net! o sa plangeti daca faceti asta happy. Va atasati, si apoi plangi, ti`e dor de el, il iubesti...Etc.
Pupicikiss

| Bianca_2742 a răspuns:

Mai ca ce chestie stai cu ala care este in Spania cand poti sa iti gasesti pe unu aici in tara care sa fie aproape de tine si sa te iubeasca foarte mult.

Bafta la cautat!

| вяυηєтнα explică:

Va multumesc pentru raspunsuribig grinmiau fost de foloskiss

| BăiatInteligent a răspuns:

Asculta draga iubire la departare asta cum a fi hipopotan balerina, asta e iubire copilareasca... pursimplu asa chestii nu se vb pe mess daca vb sunteti copii asta e parerea nu vrau sa supar pe nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nahhhh lasa nita... cautati altul il doare undeva de tine spune asa la vrajeala, cautati si tu pe altcineva si se uita tot :-(