| Elena9328 a întrebat:

Bună.
Am avut un blog pe Facebook, dar mi-a fost furat.Cum fac să fie șters, sau să mi-l închidă.
Fundă!
Scuzați categoria, dar e cea mai căutată. happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-i rost de cat mai mai multe reporturi la pagina si o sa-l inchida

| Samariteanul a răspuns:

Spunele prietenilor tai sa intre pe Facebook sa dea toti raport acelui blog si asa o sa se inchida.(serios)

| Ora de net a răspuns:

Buna, Elena,

Te referi la o pagina de Facebook? Cum a fost furata mai exact?

Pe viitor, este bine sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis. Acelasi lucru il poti face si pentru contul de Facebook. Mergi in coltul din dreapta sus, da click pe sageata si acceseaza Settings, mai apoi mergi la lista din partea stanga a ecranului si alege Security. Vei gasi acolo optiunile oferite pentru a-ti securiza contul.

| Elena9328 explică (pentru Ora de net):

Nu mai pot face nimic. Da, la o pagina de Facebook.