| anonim_4396 a întrebat:

Buna Am avut un contac sexual protejat insa a inceput ami curge sange citiodata curge putin citiodata milt deja tine 3 zile este menstruatia sau sangerarea implantara nu am niciun simtom de sarcina

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sangerarea de nidatie sau implantare se poate produce de la foarte rar la extrem de rar, si se manifesta prin eliminarea unei cantitati cu totul neinsemnate de sange proaspat, rosu si curat reprezentat de cateva picaturi de sange care poate pata lenjeria intima. Sangerarea de care amintesti si se manifesta pe o perioada mai lunga decat 3 zile reprezinta cel mai probabil sangerarea menstruala. Pentru informarea ta cat si a altora, reamintesc din nou ca NU pot EXISTA SIMPTOME DE SARCINA in aceasta perioada a ciclului menstrual. Multa sanatate!

1 răspuns:
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Tea spart rau