| Mary2809 a întrebat:

Am avut un contact neprotejat pe 12 Aprilie, prietenul meu nu s-a terminat in mine sau pe mine. Menstruația mi-a venit normal in mai si Iunie. Credeți ca sunt șanse sa fiu însărcinată?

Răspuns Câştigător
| DenisaDeni11 a răspuns:

Atata timp cat nu a existat ejaculare inauntrul vaginului, o sarcina este imposibila. Plus ca ai avut menstruatii normale. Stai linistita

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde naiba daca ai avut menstruatii normale 2 luni si nici n-a terminat in tine?

| mihai69 a răspuns:

Nu, trebuie să mai încercați. Dar „cu finalizare", altfel n-ai nicio șansă!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse 0.

| HadesSs a răspuns:

Pe bune?