| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un contact sexual protejat (prezervativ) cu prietenul meu. Dupa ce acesta a ejaculat, am verificat prezervativul ca de fiecare data si nu parea sa aiba rupturi.
Dupa ce am facut nodul, am observat o crapatura mica sub nod. Este posibil ca acea fisura sa fi existat in timpul contactului sexual sau am eu un "talent" foarte prost la facut noduri si e posibil sa l fi rupt?
Daca se rupea in timpul sexului, nu ar fi trebui sa fie o gaura mai mare, nu doar o zgarietura?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca in mod sigur aparitia crapaturii mentionate s-a produs dupa scoaterea prezervativului de pe penis si manevrarea neglijenta in timpul innodarii. Sanatate!

| Crackman a răspuns:

Esti ok. orice ruptura cat de mica ducea la eteriorarea totala a prezervativului

Răspuns utilizator avertizat
| Marbella188 a răspuns:

Prezervativul nu se zgarie, ci se crapa daca il zgarii, dintr o zgarietura din cauz penetrarii el pusca. Asa ca, no problem. Stai calma ca nu e nimic. Si dta viitoare spune-i da eejaculeze in el dar afara din tine. Asa vei fi 100%liniştită!

| mihaixxxx02 a răspuns:

Posibil este de la nod, daca se fisura in timpul actului gaura devenea mai mare și ducea la deteriorarea prezervativului