| pisioi a întrebat:

am cateodata nisste intepaturi in zona uterului inauntru si in ovare. ce poate sa insemne?tongue

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te prezinti la medicul ginecolog fara intarziere.
Nu ne jucam cu organismul nostru!
Never!

| gabrielutzu a răspuns:

Control ginecologic, obligatoriu, asta inseamna.

| KyraW a răspuns:

Ori ca urmeaza sa iti vina menstuatia,ori ca ESTI in timpul ei, ori ca ti-e frig sau te-a tras curentul in zona respectiva.dar indiferent ce ai patit, cand te doare cel mai bine e sa pui mana acolo sau sa acoperi ca sa faci cald.happy

| axxelleea a răspuns:

Anexita acuta bilaterala! acu fuguta la ginecolog pentru reteta este o infecti grava