| Tibinicolcea a întrebat:

Bunâ,am conoscut pe o fata pe net dar ea vrea sex și nu știu ce sâ fac penisul meu se decaloteaza dar cand e moale se decaloteza dar cand înce simt o mare dourere și cand e în erecție se decaloteza puțin vrful penisului se vede doar ața penisului sunt virgin dar mie cmfricâ,de operație și de moare ajutor ce sâ, fac vreau sâ mi râapund nea apârat un medic specealist în așa ce vâ vâ rog e urgent nu vreau sâ mor de tnâr

2 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Da-i o limba si gata!

| AlexDFY a răspuns:

Ce descri tu, se numeste fimoza, este de mai multe,, niveluri,, dar doar un medic iti poate spune cat de rau este abia dupa un consult
Daca ai sub 18-20 ani, e posibil ca acesta sa treaca de la sine
sau cu ajutorul unor unguente daca e la cel mai slab nivel, insa, daca e mai grav, se poate ajunge si la operatie.
Acum depinde de tine, vrei sa stai asa sa te chinui pana la o varsta, sau mergi la medic, iti da niste unguente, si poate scapi.