| croissant a întrebat:

Buna! Am cunoscut pe cineva aproape 1 luna jumatate. El e din Olt iar eu la el am venit de doua ori in schimb el la mine nu, ba ca i s-a stricat masina, ba ca ii este rau etc. Astazi
il intrebasem direct daca vrea o pauza si mi-a spus ca daca eu am venit cu intrebarea asta inseamna ca eu vreau, asa ca o sa luam pauza insa eu i-am explicat ca faptul ca i-am adresat aceasta intrebare asta nu inseamna ca imi doresc si am vrut sa discutam mai mult dar m-a expediat spunandu-mi ca nu se simte bine si ca vrea sa doarma. Acum ce sa fac? Sa il las, sa nu ii mai scriu? Nu pot spune ca sunt foarte foarte indragostita de el pana peste cap dar am prins drag de el, imi place de el.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Cocossparangeta a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu te merita. Din ambele părți trebuie sa existe sentimente, comunicare, dacă el a făcut acum asta, ia și gândește-te ca și pe viitor o va face la fel! Asa ca nu te mai stresa, nu ii mai scrie, dacă tine cu adevărat la tine te va cauta!

7 răspunsuri:
| AndreeaWTS a răspuns:

Ce e așa greu de înțeles?
Omul vrea doar câte o partidă de sex din când în când, fără stres, fără complicații.
Dacă s-ar putea, să-l scutești de efort, să te duci tu la el, să i-o servești pe tavă și să-ți spună mulțumesc la sfârșit.
Să nu-l doară capul.

| mgtow a răspuns:

Nu-i pasa de tine vrea atentia ta si gaura sa o foloseasca

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Sincer vrea doar sa ti-o traga si atat.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace si lasa-l sa fiarba.
Daca te place si ii esti draga, vine el sa te caute!

| Invictusman a răspuns:

Dacă îți face des faza de astea nasoale gen sa te respingă înseamnă ca nu tine la tine și ii ești indiferenta.eu zic sa ii dai NEXT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mărită-te cu el.

| LoveSleep a răspuns:

Și care e problema ta, ca nu pricep?
Omul e clar un idiot, dar se pare ca îți place. Dacă îți place, de ce îl tot freci la cap cu mizerii de teste? Fii cu el și atât.