| AnastasiaCami a întrebat:

Buna, am cunoscut recent un băiat care se pare că mă place destul de tare. Nu ne cunoaștem foarte bine și el m-a chemat la el acasă într-o seară sa vorbim și să ne uităm la ceva cu promisiunea că nu se va atinge de mine.
Credeți că aș putea avea încredere? Mi se pare foarte clișeic totul.
De menționat faptul că avem peste 20 de ani amândoi.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te chemam in casa faceam testul tunelului sa verific cum sta instalatia si calea ferata. Dar nu merge cu 1 cu 2 ori cu bani sau nimic. Orice individ care vrea femei scoate bani din ATM. Gratuit nu e nimic orice are un pret, ala vrea gratuit asa ca atrage.i atentia sa dea bani daca vrea teste de calitate cu tine

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poti merge si sa te simti cat de bine vrei si poti, daca el stie sa se poarte si iti place omul si stilul.
Poti face doar Petting sau mai mult, doar de voi depinde, dar daca o faceti, sa fie doar cu prezervativ!

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca din intrebarea ta reiese in mod destul de cert faptul ca persoana respectiva nu-ti inspira suficienta incredere, inseamna ca esti in situatia de a fi pe buna dreptate, intr-o anumita masura circumspecta in privinta intentiilor sale reale. Greu de crezut ca un barbat matur te invita la el ''in ceas de seara'' cu intentia de a citi poezii de Minulescu. Fiindca nici nu va cunoasteti destul de bine, reiese ca numai tu singura poti fi in masura sa analizezi care poate fi scopul si intentia reala a ''invitatiei'' respective. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

La ce te aștepți o dată ce te-a chemat la el?

| AnastasiaCami explică (pentru Andreeush):

Pai totuși mai am speranța că există decență, nu?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AnastasiaCami):

Nu ..nu mai exista

| Sofer a răspuns:

Va uitați la ceva și după urmează filmul cu voi doi. Săruturi, atingeri și apoi sex sălbatic.

| Eireann a răspuns:

Daca vroia sa vorbiti si sa va cunoasteti mai bine te invita la o cafenea, terasa, parc, pe scurt loc public si poti sa pleci daca nu iti place situatia. Poti sa ii sugerezi asta si daca chiar te place o sa accepte, daca nu... asta este. Nu vreau sa sun ca o batrana care s-a uitat prea mult la stiri dar nu te pune in situatii unde esti vulnerabila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eireann):

Păi poate sa plece și din apartamentul lui daca nu ii convine ceva, terase și invitații după mine se fac când deja se cunosc...

| AnastasiaCami explică (pentru Eireann):

Mulțumesc pentru răspuns. Da...sa știți că în casa unui băiat care e practic străin nu m as simți tocmai în siguranță și de asta sunt puțin sceptică.

| AnastasiaCami explică (pentru anonim_4396):

Teoreticc as putea pleca, dar... Ar fi noapte și exista posibilitatea sa nu mă lase?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnastasiaCami):

Daca e sa o iei asa, exista multe posibilități, exista posibilitatea sa se prefacă că te place îndeajuns de mult până îi cedezi și te are în pat. Babele de mai sus și cele care zic sa nu te duci, probabil au dat de un bad boy care lea făcut în felul ăsta.
Nu pot eu sa vorbesc în numele lui, daca as fi în situația lui te-as fi chemat în speranța să devi tu confortabila și să te apropii de mine, daca nu merge te trimit eu acas, nu e nevoie sa pleci tu.

| AnastasiaCami explică (pentru anonim_4396):

Da, ok. Devin confortabila și mă apropii de tine. Dar până în ce punct?
Adică dacă nu fac ceva ce vrei tu mă dai afara? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu te duce