| viorelutza a întrebat:

Buna am cunoscut un tip in urma cu ceva timp, la inceput vorbeam numai despre anumite chestii de serviciu apoi m-a sunat cu un pretext apoi mi-a trimis mesaj de 8 martie, apoi ne-am vazut intamplator in oras, eu eram cu o prietena, am vazut ca m-a observat dar eram mai departe a stat pe loc se uita la mine, statea pe ganduri apoi a urcat in masina si a plecat, nu ne-am mai vazut o vreme apoi iar ne-am inalnit in oras, eu vorbeam la telefon si el era in masina, cand m-a vazut a incetinat cu masina si se uita la mine si apoi a plecat, in weekend ne-am vazut la o distractie si eu chiar veneam si el se uita la mine ca de obicei si eu m-am intalnit cu un prieten care m-a salutat si luat in brate iar cand el a vazut a facut o fata, adica s-a vazut ca nu i-a placut, chiar o prietena care era putin mai departe de noi a observat reactia lui.Nu inteleg de ce nu spune nimic, de ce nu saluta numai se uita pentru ca ne cunoastem de ceva vreme si am si vorbit de cateva ori, m-a si sunat de vreo 2 ori...
Nu inteleg de ce a reactionat asa cand m-a luat in brate un alt baiat? Daca ii pasa de mine de ce nu face nici un pas?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sau te studiaza sa vada ce e de capul tau,sau are pe alta si nu stii sau e timid ceea ce nu prea cred.
Daca nu-i mai dai atata importanta,posibil sa intelegi chiar mai bine ce e cu el.
Deocamdata il placi si te preocupa mult persoana lui, de asta nu poti judeca prea corect comportamentul lui.Da-i pace si ai rabdare.O sa te lamuresti la un moment dat.
Traieste-ti viata cum iti place, nu alerga tu dupa ei...

| viorelutza explică:

Greece12 chiar nu alerg dupa el,doar m-a surprins comportamentul lui, oricum chiar daca m-ar invita undeva sau ceva oricum l-as fi refuzat, era o curiozitate

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Poate e timid baiatul.

| mremy_6008 a răspuns:

Sigur este foarte timid, incearca sa vb tu cu el