| ZeroBarat1 a întrebat:

Buna,am dat de o fata draguta si vb cu ea foarte mult si ea ma mai suna aproape in fiecare zi,vb ce facem una alta,si i-am propus niste intalniri sa iesim si a zis ca merge la nunta in familie, si ca ii plecata putin la tara, am mai sunat-o inca o data si i-am propus sa ne intalnim, nu am reusit cand vreau eu sa ne intalnim.dar mi-a zis ca mai vb intre timp si ca ma suna ea cand sa iesim si sa ne intalnim! Ce zice-ti mai are rost sa mai insist? sa mai astept dupa aceasta fata? sau sa o las in pace o buna parte din timp? Astept raspunsuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Nu insista asa mult, las-o pe ea sa aleaga cand sa va intalniti. Probabil nu este atat de "sigura" pe tine si asta e pentru ca nu te cunoaste. Mai vorbiti la telefon, nu renunta. In momentul in care ea te suna mereu inseamna ca totusi ii place de tine. Ai putina rabdare tongue Succes si sper sa fie bine happy

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Te cam evita cand e vorba de intalniri dar se pare ca-i place sa vorbeasca la telefon cu tine, cred ca nu e hotarata ce sa faca, mai asteapta si vezi ce are de gand