| kandaraki a întrebat:

am facut dragoste cu iubita cam prea salbatic, sa zicem asa si ma doare putin penisul, s-a umflat putin o parte din pielicica si ma ustura si am avut impresia de parca s-ar fi si putin rupt o bucatica din pielicica. Va trece de la sine sau ar trebui sa merg la medic?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca ruptura de care vorbesti este tocmai faptul ca s-a rupt "ata" la penis. Nu te speria, in cateva zile penisul tau va reveni la normal.

| kandaraki explică (pentru Emilian65):

Mersi mult! sper sa fie asa!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In general asa ceva se intampla la virgini, dar cum explici ca nu erai virgin si s-a umflat un pic, atunci te sfatuiesc sa mergi la medic, nu risca cangrenarea si amputarea penisului, mai ales daca mai vrei sa ai sex pe viitor!
Cat priveste domnisoara, cred ca, a fost candva demult domnisoara, acum este femeie in toata firea, odata ce ati facut sex!

| corbulalbrosu a răspuns:

Excesele de orice natura ar fi acestea de obicei au urmari nefaste si nu-i asa, intotdeauna prostia se plateste. Va trebui sa mentii o igiena foarte buna si totul se va rezolva de la sine. Sanatate.

| Florentina9210 a răspuns:

A fost ceva gen: hardcore? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,nu am penis, deci nu stiu.Sigur nu te-a violat?

| kandaraki explică:

Nu sunt/eram virgin, a fost o partida de sex sub influenta alcoolui + nu facusem sex vreo 3 luni, iar domnisoara la fel o lunga perioada nu avuse pe cineva.