| Naomi2017 a întrebat:

Am facut dragoste cu iubitul meu si prezervativul era prea mic, dar am continuat asa cu el pus până la jumate gen si vreau sa stiu daca pot sa raman însărcinată. Am nevoie de o parere. ( pentru amândoi a fost prima oara )

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care prezervativul a ramas intreg/intact, fix si nemiscat pe penis, chiar si daca l-a acoperit doar partial, in acel caz atat teoretic cat si practic, sperma ejaculata NU poate sa iasa in exterior printre penis si prezervativ. In concluzie prin acest mod in proportie de peste 99% NU poate sa ajunga IN VAGIN sperma ejaculata in prezervativ. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu s-a rupt acel prezervativ iar el sa fi ejaculat in vagin nu vad vreo sansa de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A pus prezervativul doar pe jumătate.
E posibil să rămâi însărcinată doar pe jumătate.

Răspuns utilizator avertizat
| MbCristi199 a răspuns:

E ok

| NicusorPOWER a răspuns:

Daca nu a ejaculat e ok
Daca nu vreti momentan mostenitor sa fiti mai precauti
Si eu am facut dragoste cu iubita mea in masina si am scapat sticla cu JACK DANIELS pe bancheta din spate laughing
O zi buna!