| liviaaaaaa a întrebat:

am facut dragoste cu prietenul meu acum 3 saptamani am facut.o neprotejat si acuma ma doare burta si am stare de vom uneori credeti ca am ramas insarciata... burta ma doare in partea abdominla lanag ficat in zona aceia si ma doare si spatele mentionez nu s-a terminat in mine nicioadata

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca nu s-a terminat in tine nu ai cum sa ramai bortoasa. daca vrei sa dori linistita fa un test de sarcina si scapi de stres

| XxBlueRosexX a răspuns:

Chiar daca nu lasa in tine poti ramane de la lichidil preseminal...fa un test de sarcina sau mergi la ginecolog sa iti faca o ecografie acolo se vede tot, app teste ia-ti 2 si fale dimineata cu prima urina. Data viitoare ai grija si folositi prezervativ.

| Emilian65 a răspuns:

Daca au trecut 3 saptamani de la ultimul act sexual, poti faca un test de sarcina ca sa vezi daca esti sau nu gravida.

| SkyPilot a răspuns:

Nu conteaza ca nu a terminat in tine, tot poti ramane. Poti sa fi ramas sau poti sa ai doar o dereglare hormonala. Fa un test de sarcina ca sa stii sigur.