| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna!happyAm facut o gresealasadM-am indragostit de un baiat,si i-am spus unui coleg mai CU GURA MARE ca imi place de el,si acum a aflat toata scoala ca imi place de el sadchiar si elcryingsi cand i-a spus colegul ca imi place de el,,si-a facut cruce si a ras"crying asta m-a durut cel mai tare,si in ultima zi de scoala,nu stiu ce af fost asta dar prietenul lui (tin sa mentionez ca prietenul lui cel mai bun este foarte batjocoritor asa laughingadica isi bate joc de toti)prietenul lui m-a intrebat daca nu vrea sa-mi bage niste pile la ea straight facela baiatul pe care il plac laughing. Intrebarea mea este daca sa renunt la el sau nu,nu este usor desigur dar o sa incerc sa-l uit daca trebuie,pentru ca colegii mei sunt cam nebuni si cand baiatul acela pe care il plac trece pe langa mine colegii mei il imping in mine si zic du-te la iubita ta straight face. Oricum eu nu o sa fiu cu el never,adica e ceva gen:El cel mai popular din scoala,si eu o fata simpla care nah happyare noroc ca are niste bff in clasa lui laughing.El nici nu ma baga in seama eu sunt un NIMENI pentru el,dar nici nu inteleg daca ma place sau nu, el este rebel si nu se vede pe el stie ca imi place de el, nu vrea sa fie cu mine doar ca e gelos daca stau si eu cu un baiat sau ceva de gen straight facestraight face.Se da mare cand sunt eu in preajma lui.Si acum cateva zile a facut o faza :@Eu am o prietena buna in clasa lui si o fata de la el din oras a vorbit cu prietena mea de aici la tel,si era si el si a vorbit si el cu ea si i-a spus ceaw iubire,ce faci? si prietena mea a spus ma ce ai laughingte doare capu straight face.Si el a spus :da iubire nu ma mai iubesti,stii ca eu te iubesc.A spus asa la baza ca stie ca prietena mea imi zice mie tot ca suntem ca surorile :X si stie ca imi zice tot asa ca de asta presupun ca a spus chestiile alea, si a mai spus o data dupa ce a aflat ca imi place de el a mai spus ca e si intr-o relatie cu o fata pe care eu nu o suport deloc :@.Nu stiu ce sa mai fac, luni incepe scoala si eu cryingce o sa ma fac nu mai vreau crying. Spuneti-mi voi :*kisskiss pup fundita big grinhappy:*:*

16 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

A aflat toata scoala ca-ti place de el? Ai da-ma dracu!

| MaDroghezCuFericire explică (pentru DirectDinBerceni92):

Pooi mda :-W daca baiatu` ala are gura mare ce vrei laughing si oricum straight faceO sa renunt la el mi-am dat seama ca nu merita atentia mea big grin

| Silviu591 a răspuns:

Voi ganditi cand scrieti pe site-ul asta? sincer acu'.

| MaDroghezCuFericire explică (pentru Silviu591):

Scuze de greseli.Le-a corectat chestia aia nu eu laughing

| Silviu591 a răspuns:

laughing ma amuza oricum ce ai scris..si nu povestea..ci cum ai scris.e cute laughing
daca e popular nu inseamna ca are numai calitati sau nu stiu ce.n-o fi el cel mai frumos, destept etc. te-ai gandit sa te mai uiti la alti baieti care chiar merita?

| oanasunshine a răspuns:

Scumpa, stai linistita si adopta o atitudine de "I don't give a ***". Baiatul pe care l-am placut eu era foarte asemanator cu cel de care spui tu, nu ma place dar o face pe smecherul in preajma mea si se baga in seama ca prostu'. Eu zic sa nu te agiti, lasa-l cu popularitatea lui pentru ca roata este facuta pentru a se intoarce, nu te tine dupa el si ignora barfele, nu-i baga in seama pe cei care isi bat joc de chestia asta. El nu te merita, si sunt o gramada de alti baieti mai buni, capul sus! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wooow! Mult ai scris. Uite...fa ca mine: cand trece pe langa tine si nu e nimeni prin jurul tau, fa-te ca te "imprastii" pe jos si atunci daca tipul e gentleman te va ajuta sa te ridici, cu ocazia asta ii poti arunca si tu vreo 2-3 priviri seducatoare printre gene si zic eu, il cuceresti! Daca trece ca bou' pe langa tine si nici nu te observa...da-l naibii, nu merita atentia ta.Si asa aflii si tu daca e un baiat cu bun simt sau nuhee hee

| Numero1 a răspuns:

Uau,o adevarata telenovela.Sincer imi pare rau pentru tine, daca vrei da-mi mie un id sau un numar de-al lui si bag frica in el, ti-l fac mielusel, sa vedem daca e jmecher mai mare ca mine.Si tu nu te mai lasa calcata in picioare de toti fraierii, sincer acum ce-oi fi vazut tu la el.

| NeneaGogu a răspuns:

Zici de ala ca e gura sparta, mai povesti nemuritoare laughing nu mai fi suparata, trateaza-l cu indiferenta si comporta-te in felul tau, baieti sunt o gramada

| PsyhoWoman a răspuns:

Hei happy capul sus :* eu zic ca nu te merita..nu esti un nimeni! :* esti prea buna pentru el si crede-ma ar apela la tine daca ar avea nevoie de ceva happy eu zic sa-l lasi cu popularitatea lui oh go on ca si aia se va termina odata si odata :*:*! bafta!

| ladybug238 a răspuns:

Heloo... dc esti asa trista? se vede ca baiatul nu te merita. daca a facut asemenea lucruri josnice nici nu merita sa te mai uiti la el. capu sus si mergi inainte. era cumva singurul baiat din lume? nu... asa ca sunt sigura ca o sa sa gasesti pe cineva potrivit pentru tine. eu te sfatuiesc sa-l dai uitarii pentru ca daca ai sa continui sa-l placi, acest lucru iti va aduce numai durere. mult succes :* happy

| Yuyakee a răspuns:

Nu merita sa iti bati capu cu toti ''popularii'' el nu vrea decat sa se laude ca vai ma place cineva, ca e moarta dupa mine etc rolling eyes, nu mai pune la suflet tot ce se spuneoh go on capul sus si treci peste. daca ignori el va vedea ca nu il mai prea interesezi si te va lasa in pace succes:*

| Lorenna88 a răspuns:

La mine este la fel fix fix ca la tine si eu nu am renuntat deja am implinit 3 ani decind imi place de el iar el in continuare ma ia in deridere si eu iti propun sa renunti

| StereaCosmin a răspuns:

Hei nu fi suparata.
Baieti sunt o multime in tara asta si sunt sigur ca o sa il gasesti pe cel care ti se portiveste.
Ignora toate porcariile pe care le spun ceilalti.
Bafta!

| 1n2i3k4o5l6 a răspuns:

Eu tot am patit asa ceva el te place dar te face sa suferi nu-l uita pentru ca el te place asa mi-a facut-o si prietenul meu dar acum sunt impreuna cu el.

| Marc_Anca_1985 a răspuns:

Eu zic sa nu renunti si sa lupti