| anamaria99999 a întrebat:

Buna! Am făcut pe 30 Noiembrie sex neprotejat dar nu a ejaculat in mine. Mi-a venit ciclul pe 5 Decembrie și a durat pana pe 9 Decembrie. Și mi-a mai venit pe 30 Decembrie și a durat pana pe 3 Ianuarie. Mi-a venit ciclul ca de obicei, adică atâta durează la mine ciclul când îmi vine. E posibil sa fiu însărcinată chiar dacă mi-a venit ciclul de doua ori pana acum?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu e posibil.
Si ca sa fii sigura, ia-ti un test de sarcina.happy

| anamaria99999 explică (pentru greece12):

Am vrut sa îmi iau un test de sarcina dar mi-au zis prietenele mele ca nu mai are rost sa îl fac dacă pana acum mi-a venit ciclul de doua ori

| greece12 a răspuns (pentru anamaria99999):

Ideea e sa te linistesti tu, pentru ca nelinistea duce la stres si stresul la dereglari hormonale care intarzie ciclul menstrual.Ca si tratamentul cu antibiotice, dietele, raceala, crezi ca e greu sa-ti inghete picioarele pe o vreme ca asta?
Asa ca, gaseste modul in care sa te linistesti.happy

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebare fara logica!

| anamaria99999 explică (pentru Violleta2022):

Mai bine nu scriai nimic decât sa scrii aiurea pe aici. Eu doar am cerut un răspuns, nu sa îmi zici tu dacă întrebarea mea are logica sau nu

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa fii gravida.

| Anuskaa a răspuns:

Nu, nu exista sanse.