| biby_4707 a întrebat:

am facut sex cu prietenul meu si am folosit prezervativ, intre timp a ejaculat si am mai continuat cateva secunde, insa cand a scos penisul avea prezervativul doar pe jumatate, era strans insa imi este teama. Exista riscul sa raman insarcinata?

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Depinde. Daca ai fost in perioada de fertilitate, un risc exista. Daca iei anticonceptionale cu regularitate, nu. Pe viitor, documenteaza-te mai atent. Ti-am trimis un link ce sper sa iti foloseasca.
http://www.codrosu.ro/......endarului/

| St3fU a răspuns:

Pai daca nu s-a scurs sperma nu e nicio problema

| Bula001 a răspuns:

Sansele sunt cam de 40-50%, eu zic sa nu te alarmezi, daca prezervativul era pus sunt sanse sa nu sa se fi intamplat nimic!