| Biancasata a întrebat:

Am făcut sex joi cu pr meu și si-a dat drumul în interiorul prezervativului dar înăuntrul vaginului, exista vreo posibilitate sa fi rămas? Am niște crampe la stomac

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prezervativul a ramas foarte bine fixat pe penis pe intreaga durata a actului sexual si in momentul terminarii actului sexual si a extragerii definitive a penisului din vagin, prezervativul era intreg, intact si avea sperma ejaculata inmagazinata in balonasul colector, in acel caz se poate afirma fara nicio retinere ca este cu totul IMPOSIBIL sa ajunga sperma in vagin deci si posibilitatea formarii unei sarcini este cu totul exclusa. Este cu totul imposibil ca durerea resimtita in abdomen sa fie urmarea unui act sexual care a avut loc cu cateva zile mai inainte. Crampele resimtite in stomac pot fi provocate de apropierea perioadei menstruale sau pot fi provocate de afectiuni gastro-enterologice, indigestie, constipatia, sindromul de colon iritabil, intoxicatie alimentara, apendicita, diareea, constipatia, balonarea, flatulenta, etc. etc. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si daca ai fi facut sex cu 10 barbati neprotejat tot nu ai simti vreun simptom de sarcina a doua zi alea apar dupa 6 saltamanj

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista sanse sa ramai gravida daca a purtat prezrevativ, chiar daca a ejaculat in el.
Crampele nu sunt de la sex, sunt de la gaze, provocate de ce ai mancat sau baut in utimile 24 de ore (fasole, varza, cartofi, mazarea cat si baut suc sau bere).

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Nu este posibil sa ramai gravida in situatia prezentata de tine.

| Andreeush a răspuns:

Dacă prezervativul nu s-a spart nu există nici un pericol de a apărea vreo sarcină nedorită.

| Sofer a răspuns:

Nu e nicio problema dacă a ejaculat în tine cu prezervativ. Problema e alta. Trebuia sa verifici prezervativ sa nu fie spart dar îți garantez ca sigur nu e nicio problema de sarcina.

| 90210 a răspuns:

Nu.

| M1989 a răspuns:

Nu

| CerealaCuOchi a răspuns:

Ok. Deci in primul rand sa stii ca vorbesc destul de serios, e vorba de o sarcina aici. Trebuie sa cauti prezervativul, sper ca nu l ai aruncat, poti cauta si in gunoi ca n arunci **** acolo. Ok, dupa ce il gasesti umple l cu apa, ca pe un balon, la chiuveta. Daca (,) curge apa din el e posibil sa fi ramas insarcinata. Poti sa te duci sa ti cumperi si un test de sarcina de undeva unde nu merg parintii/ prietenii tai