| Iulia2935 a întrebat:

! Buna. Am facut sex protejat cu prietenul meu. Prezervativul nu s-a rupt, dupa cum a zis el. L-am si schimbat, la un moment dat iar cand l a scos el avea un fel de lichid alb pe penis dar nu si-a dat drumul in niciunul din cele doua prezervative. Iar "picatura placerii" stiam ca e incolora. Prezervativul se tragea putin cand el era deasupra dar se oprea si il punea la loc de fiecare data. Problema e ca mi-a zis ca a vazut si la mine pe exteriorul vaginului acel lichid alb si ne am speriat pentru ca nu stim ce este. Se poate sa fie ceva de la prezervativ? Sunt si in perioada fertila.

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Daca prezervativul nu s-a rupt, nici nu are rost sa va ganditi ce era acel lichid.

| Iulia2935 explică (pentru Necunoscut112):

El spunea ca nu, dar nu l am umplut cu apa sau ceva. Are cum sa se perforeze? Sau se sfasie si se vede clar ca e rupt?

| iStarGaming a răspuns:

Nu iti fa griji, acest lichid provenit din vagin este scurgeri vaginale, cunoscute si sub numele de leucoree, apar sub forma unor secretii albe ce provin din zona vaginului sau din colul uterin si sunt compuse din glera cervicala, celule vaginale si bacterii prezente in vagin, acestea fiind normale in perioadele de activitate genitala.

| iStarGaming a răspuns (pentru iStarGaming):

Daca este adevarat ce ai spus ca nu s-a rupt prezervativ-ul nu exista vreo problema.

| Iulia2935 explică (pentru iStarGaming):

Chestia e ca avea si el pe penis cand si a dat jos prezervativul. Dar consistenta nu mi-a s-a parut a fi de sperma. Si ma temeam pentru ca prezervativul a alunecat putin desi nu a iesit de tot si il tot tragea la loc

| Iulia2935 explică (pentru iStarGaming):

Dar s-a tras putin de la baza, insa se oprea si il aranja mereu la loc

Răspuns utilizator avertizat