| MariaaaaLm a întrebat:

am foarte mare nevoie de ajutorul vostru, imi place de un baiat mult mult, intre noi exista ceva special, ne placem de un an doar ca gelozia ne-a facut sa ne despartim, pana ieri seara am fost cei mai buni prieteni, aseara ne-am impacat iar, prietenei mele cele mai bune ii place de el sad, nu sunt geloasaaaaa chiar de loc, doar ca as vrea sa pastrez asta secret, adica ca ea sa nu stie despre noi doi, el ma place mult si nu as putea sa-mi bat joc de el, chiar arata bine, e destept, frumos si chestii doar ca am o MARE PROBLEMA. Cum facem sa ne pupam si sa ne luam in brate sau in ce locuri asa incat sa fie totul mai secret, insa eu sunt oarecum "populara" la mine in scoala si mereu cineva e cu ochii pe mine, tin mult la el, si vreau sa avem o relatie lunga si frumoasa, sfaturi? Ce as putea face in privinta asta?

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Daca sunteti majori am un raspuns
sex-ul rezolva totul

| Andrei_Gogan_1992 a răspuns:

Sa iti dau un raspuns sa te ajute raspunde-mi u la ceva?

El a aleso p[e prietena ta ca iubita?

| MariaaaaLm explică (pentru Andrei_Gogan_1992):

Nu, m-a ales pe mine, pe ea nu o place.

| Andrei_Gogan_1992 a răspuns (pentru MariaaaaLm):

Atunci iti sugerez sa lasi si u si el gelozia sa va construiti o relatie bazata pe sinceritate si iubire orgoliu si gelozia cu timpu o sa va desparta si o sa deveniti dusmani mai tarziu iar prietena ta nu traba sa stie nimic u traieste pentru tine nu si pentru ea