| Maria98971hi a întrebat:

Am folosit vibratorul când eram pe stop.Pot să fiu însărcinată?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vacanta de paste naste imaginatia voastra

| minrest a răspuns:

Sa intri in site, sa te uiti prin el, sa completezi formularul, sa iti alegi name si parola, sa astepti confirmarea... Ca sa poti sa postezi aiureala asta. Ce tare.

| aXy99 a răspuns:

Nu

cred ca cineva poate intreba asa ceva.

| GoldenZenith a răspuns:

Sigur ca da. o sa ai un minivibrator in 9 luni. Felicitari! Sa ne chemi la botez.

| PersonajFictiv a răspuns:

Troll.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu.Poti rămâne însărcinată doar dacă faci sex cu un băiat.laughing

| Elide a răspuns:

Da ai rămas, da vezi că bebelușul va ieși din plastic! sad

| Kira5854 a răspuns:

Doar daca o persoana care face si sex normal il foloseste, ca ramane sperma din vaginul sau anusul ei si o muti la tine dupa.
Sau daca te gandesti la el ca la un barbat, e posibil sa mai nasti unul.

| Borsecuț a răspuns:

Da, bineinteles! straight face

| MULLER96 a răspuns:

Fara ejagularea spermei in vagin nu e posibil sa fii insarcinata pentru asta doar barbatulpoate face ear vibratorul e doar o jucarie doar atat

| Savantul2017 a răspuns:

Cu siguranta poti, mai ales daca l-ai folosit si anal.

Răspuns utilizator avertizat
| Mary265 a răspuns:

Eu ma întreb cati ani ai? Ce minte poți sa ai? Inainte de a face ceva informează-te