| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat cam vreo 2 luni de zile. tineam la el dar nu stiu daca pot sa zic ca il iubeam. era foarte ciudat si dificil si din cauza asta ne-am despartit, dar nu pentru ca as fi vrut eu ci pentru ca asta mi-a dat de inteles ca vrea happy in fine...ne-am certat si nu mai daduse nimic de vreo saptamana, luni ii dau mesaj, i-am spus ca nu am nimic cu el ca nu sunt suparata pe el si ca daca vreodata are nevoie de ceva il ajut cu cea mai mare placere si imi da sms inapoi cu "Cn esti"? happy apoi ma suna ca cica are telefonul stricat si nu ii apar toate nr de telefon, cine il suna. vorbim ce vorbim si il intreb daca vrea sa ne vedem a doua zi si imi zice ca nu stie sa vada ca ma suna el. A doua zi am vb putin de dimineata si la fel mi-a zis ca ma suna mai pe seara sa imi zica la cat ne intalnim si n-a mai dat nimic toata ziua, seara a dat un mesaj ca e trz deja si ca ne intalnim a doua zi apoi peste o ora a incercat sa ma sune si i-am respins apelul si nici nu vroiam sa-l mai caut vreodatawinking de marti nu a mai dat nimic si nici eu lui. Azi m-a sunat sa ma intrebe ce mai fac si sa-mi spuna ca nu a putut marti sa ne intalnim ca a avut nu stiu ce treaba. Nu stiu ce sa mai cred...ma gandesc ca daca nu ar mai vrea sa mai aibe de aface cu mine nu m-ar mai suna, nu? Am impresia ca ii place sa fie cautat dar daca vede ca nu il caut, din cand in cand ma suna ca sa fie sigur ca nu-l uit. Sau poate imi face la fel cum ii faceam eu lui.pentru ca la inceput nu prea vroiam sa ies cu el si el tot insista sa ies cu el si cand imi zicea sa iesim ii spuneam ca il sun eu si nu-l mai sunam + ca il mai cauta si fosta prietena dar el zice ca vrea sa scape de ea. Voi ce credeti? va rog, am nevoie de mai multe pareri dau funda

4 răspunsuri:
| Xconsult a răspuns:

Problema este ca el a fost respins de tine si asta a-l face acum sa se razbune pe tine ai face bine sa nu mai tii legatura cu el o vreme sa ai dai timp sa respire, ca sa ai dai de inteles ca s-a terminat altfel el intelege ca al tii din scurt sau al testezi sa ai vezi cat de fidel ati este cat de devotat poate fii intr-o relatie

| kamitsu a răspuns:

Nu are rost sa iti bati capul cu elhappy se vede bagat in seama etcwinking tu mai bine cauta`ti un alt baiathappy este cel mai ok pentru tine chiar daca te doare un pic:* O sa iti fie mai bine! te asigur:* Baftalove struck

| Kyky31 a răspuns:

Lasa-l! se joaca cu tine! e un tip care cauta atentie! Daca era serios,pana acum nu v-ati fi certat si nici nu te amana atat! In plus il cauta fosta, ar trebui sa-ti dea de gandit!
Parerea mea... cauta pe altul,in niciun caz amic sau prieten de-al lui! Daca e interesat de tine si are ceva pentru tine te va cauta, se va interesa de tine si noul ''boyfriend'', asa ca... have fun! happy :*

| blastinshadow a răspuns:

Ignora-l.tot ce vrea e sa nu te lase in pace. Disperat dupa atentie.Nu vrea sa te lase sa-ti urmezi viitorul.