| Ppitzzi a întrebat:

Buna am fost cu un baiat mai mare decat mine cu 7 ani mai mare decat mine, totul a mers bine la inceput pana cand au inceput certurile si la 2 luni jumatate ne-am despartit dupa o luna ne-am impacat din nou, iar acum suntem impreuna facem o luna de cand ne-am impacat de 28 martie totul merge perfect acum si pot spune cu adevarat ca el este baiatul cu care imi doresc sa petrec toate momentele fericite el este baiatul pe care il iubesc cu adevarat. Nu i-am spus nici o data ,,te iubesc" si am de gand sa ii spun desi parca mie putin teama sincer. mie teama de reactia lui adica nu e ceva de temut dar sunt emotiile acelea in viata mea unui singur baiat i-am spus te iubesc cu adevarat si acel baiat a murit...

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

... Unii baieti zic "te iubesc" doar ca sunt obligatzi de situatzie... Majoritatea fac asawinking lasa'l sa iti zica el primul (daca mai ai rabdare)! Bft! Funda?batting eyelashes

| Rebecca009 a răspuns (pentru gazza01):

Tu la fiecare raspuns ceri funda laughing Hai ca-ti fac eu cadou niste fundite de la bunica. Numai ca miros a naftalina saracele... laughing Sper ca nu te deranjeaza

| gazza01 a răspuns (pentru Rebecca009):

Si tu dc ma rog te bagi in seama cu japca? :O Ce te **** pe tine ce fac eu? laughing Stai parcata!winking

| Rebecca009 a răspuns (pentru gazza01):

Ai uitat sa-mi ceri funda laughing

| gazza01 a răspuns (pentru Rebecca009):

Jura'te! laughing) ti'am ziswinking stai parcata, fta mea! happy