| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o curiozitate, voi fetele simțiți placere atunci când vă facem oral?

Răspuns Câştigător
| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Depinde sa ai faci oral unei fete este destul de greu trebuie ceva experienta trebuie sa simti cum e fata nu doar bagi limba si gata

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Binenteles ca da!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Macar esti sincera!winking

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar atunci cand vei ajunge/reusi chiar tu, sa-i tragi o limba unei "pasaricii" iti vei da singur seama DACA si CAT DE apreciata este prestatia oferita, in functie de modul de manifestare al femeii/fetei respective. Intensitatea, calitatea, placerea si satisfactia podusa si resimtita de obicei se exprima/"masoara" in : gemete, unghii infipte-n piele/spate, cutremurari involuntare, dar indicatorul cel mai elocvent este reprezentat de intensitatea "inundatiei" aparute pe parcursul si la finalizarea cunilitiei. big grin

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Cei ca tine trebuiesc apreciati, chiar dati niste raspunsuri onorabile!

| mihai69 a răspuns:

Eu am auzit că plăcerea maximă o au când după oral, le dai și-n scris!

| LoveSleep a răspuns:

Eu te-aș lăsa să-mi faci dacă aș fi fată, doar să termini cu întrebările despre asta.

| cristiana2104 a răspuns:

Sexul e ca pizza. Chiar si atunci cand nu este buna, tot este buna.

| anonim_4396 explică (pentru cristiana2104):

Ce raspuns, tare! laughing

| Nagh_Mark_1997 a răspuns:

Dar tu nu simti o placere cand iti face ea oral?