| fatmatosun a întrebat:

Buna
Am inceput o relație cu șeful meu acum 2 ani.
Acum el nu mai vrea sa fie cu mine, diferența dintre noi e de 24 de ani.
Că lucrez la un restaurant și lumea îl întreabă pe el, e fiica ta?
Și a spus că e satul și nu mai vrea.
Acum a început să vorbească cu alta femeie, diferența dintre ei e de 19 ani.
Eu îl iubesc foarte mult stau și plâng ca proasta după el.
Și nu știu ce să mai fac, nu pot sa-l uit.
Nu mai pot.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai chiar ca ai fost proasta ai vrut ciolan afumat si afumata te.a lasat

| darrio2007 a răspuns:

Diferenta dintre voi ai spus-o dar nu ai spus macar varsta lui.

| fatmatosun explică (pentru darrio2007):

Ce contează?
Eu aveam diferența de 24
Cu asta cu care vorbește e de 19
Doar 5 ani

| darrio2007 a răspuns (pentru fatmatosun):

Zi mai bine ca esti geloasa, că te-a lăsat pentru alta mai tanără.

| fatmatosun explică (pentru darrio2007):

Eu sunt mai tânără ca si ea și plus că mă simt folosita foarte folosita
Cât am stat cu el a avut mari probleme de sănătate și l am ajutat să treacă peste
Acum se simte bine nu mai are nevoie de mine

| darrio2007 a răspuns (pentru fatmatosun):

Aha! Am inteles. Bărbat profitor.

| Mosotti a răspuns:

O sa-l uiti incet incet, mai ales cand o sa dai de altul care-ti place mai mult si o sa il iubesti pe ala. Ce naiba ai cautat cu unu mai mare cu 24 ani?! Nu mai gaseai altul mai de varsta ta macar cu maxim 5 ani mai mare?! E un sexangiu, ii plac femeile tinere pentru sex, si cand se satura, le lasa. Nu te mai lega de din astia ca relatii de acest gen nu au nici un viitor, cu ce te-a vrajit, ia spune? Ca arata foarte bine? Pai gasesti n baieti care arata foarte bine de varsta mai mica. Deci usor usor o sa scapi de obsesia asta, trebuie sa treci prin asta neaparat ca asta este. Alta data sa nu mai faci asta. Astept sa spui cu ce te-a vrajit.

| fatmatosun explică (pentru Mosotti):

Cu nimic
Știi
A fost c am bolnav și am spus sa fiu lângă el
Și m-am atașat asa de el
Și după a început sa mi promita
Ca nu o sa ma lase niciodată singura ca o sa ma iubească pana la sfârșit și chestii
Și eu am început sa l iubesc și sa țin mult la el
Dar asta e?
Sufletul bun are mereu de suferit
Trebuie sa mi revin

| Mosotti a răspuns (pentru fatmatosun):

Daca te iubeste si te apreciaza este okey, inseamna ca, cu celelalte face doar sex si atat, iar tu ca ai suflet este ceva mai deosebit. Daca zici ca te iubeste, ce conteaza ca se vede cu aia de 19? Pe aia o sexeaza doar, ce treba are iubirea cu sexul neaparat? Nu are. Eu pot tine la una, sa o iau in brate, sa tinem unu la altul si fara sex, sau invers, poti face doar sex pentru placere si atat, nu neaparat se leaga una de alta. Stai cu el daca el vrea si aveti si o relatie de suflet. Nu ai zis situatia, abia acum ai zis-o.

| Goete a răspuns:

Chiar atat de multi bani are?

| fatmatosun explică (pentru Goete):

Nu mă interesează banii lui
Poate sa trăiască și Intr o camera
Dar sa fie al meu

| dragodana a răspuns:

Salut!
"Ochii care nu se vad, se uita."Foarte adevarat.
Te-ai indragostit de el.Te-a ranit.Mergi mai departe.
Stiu ca sunt clisee, dar sunt foarte adevarate.
Schimba-ti locul de munca. Timpul le rezolva pe toate.Mai sunt *** pe lume.
Chiar daca actuala e mai mare ca tine cu 5 ani, tot fata lui pare.Motivul lui de despartire este pueril.
Fa-ti un iubit mai tanar(de varsta ta). Atunci iti va da tarcoale, dar tu nu trebuie sa te mai intorci la el.Nu te merita.
Chiar sunt curioasa ce ai ales sa faci.

| Clytia a răspuns:

Cel mai bine închei orice legătură cu el. Îți cauți un alt loc de muncă, și îți vezi de ale tale. Te-a folosit. Acum nu fi și mai imatură stând să te milogești de el.

| Patronu1 a răspuns:

De ce naibii ai plânge după un bărbat care se folosea de tine și tu ști asta? Sa fim realiști, mai sunt aproximativ 3, 5 miliarde de bărbați pe lume și tu te-ai găsit sa plângi fix după el

| Poiana_Ionutt_1996 a răspuns:

Dacă e pe bune, asa merita persoanele de genul tau, care stau doar pentru cascaval, daca nu e pe bune... chiar am ras la asta laughing)